27.septembrī ap pulksten 2.40 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, kādā daudzdzīvokļu namā atrodas vīrietis, kurš agresīvi izturas pret sievieti un bērniem. Valsts policijas amatpersonām, ierodoties adresē, tika sastapts vīrietis, kurš atradās kāpņutelpā un, būdams alkohola reibumā, centās ielauzties dzīvoklī, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vīrietis izturējās agresīvi un neņēma vērā policijas darbinieku prasības pārtraukt šīs darbības. Viņš turpināja izrādīt fizisku pretošanos un traucēja iedzīvotāju naktsmieru, tāpēc tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī dokumentu noformēšanai.

Šajā gadījumā ir pieņemts lēmums par varmākas nošķiršanu no sievietes, kā arī uzsākti administratīvie procesi par sīko huligānismu un nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgām prasībām. Saskaņā ar Administratīvo sodu likumu par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, par sīko huligānismu piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro, bet par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 700 eiro.