Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 26.augusta pulksten 6.30 līdz 29.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un vēl deviņi izsaukumi bija maldinājums.

Piektdien pusdienlaikā Mirdzas Ķempes un Ganību ielas krustojumā Liepājā pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību savāca uz brauktuves izlijušos šķidrumus.

Piektdien vakarā Raiņa ielā Liepājā gruzdēja radiatora ventilators.
Sestdien Oskara Kalpaka ielā Liepājā piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī bija piededzis ēdiens. Ugunsgrēks pamanīts un nodzēsts pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Pēcpusdienā pēc ceļu satiksmes negadījuma Lielajā prospektā Ventspilī ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes, sakārtoja brauktuvi un nostūma no ceļa brauktuvi.

Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 184 izsaukumus – 60 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā septiņus uz meža ugunsgrēkiem, 78 uz glābšanas darbiem, bet vēl 46 izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.