Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 9.aprīļa pulksten 6.30 līdz 12.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakar pulksten 18.36 VUGD saņēma izsaukumu uz Katedrāles ielu Liepājā, kur vienstāva neapsaimniekotā ēkā dega sadzīves atkritumi 10 kvadrātmetru platībā. Pulksten 19.33 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajās trīs diennaktīs Kurzemē kopumā dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki. Viens no tiem bija 50 kvadrātmetru platībā Klaipēdas ielā.

Glābjot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušus dzīvniekus, sestdien ugunsdzēsēji glābēji Jelgavas ielā Liepājā nocēla no divstāvu ēkas jumta kaķi un palaida brīvībā.

Aizvadītajās trīs diennaktīs visā Latvijā VUGD saņēma 282 izsaukumus –  161 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 95 kūlas ugunsgrēku un četru meža ugunsgrēku dzēšanu, 87 uz glābšanas darbiem, bet 34 izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Irita Slavinska.