Piektdien, 1. septembrī, ap pulksten 9.15 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Brīvības ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis vadīja automašīnu "Peugeot" pa Brīvības ielu un, mainot braukšanas joslu pa labi, nepārliecinājās par sava manevra drošību, kā rezultātā notika sadursme ar blakus braucošo transporta līdzekli "MAN". Pēc sadursmes transportlīdzekļa "Peugeot" vadītājs zaudēja kontroli, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca apgaismes stabam, to bojājot. Negadījumā cietušu cilvēku nav, un Valsts policijā pret automašīnas "Peugeot" vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process, portālam ziņoja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Ap pulksten 13 Jūras ielā noticis ceļu satiksmes negadījums – trīs automašīnu sadursme. Vīrietis vadīja automašīnu "Toyota" pa Jūras ielu virzienā no Lielās ielas uz Radio ielas pusi un, neizvēloties drošu braukšanas distanci, uzbrauca priekšā esošajam transportlīdzeklim "Volkswagen Golf", kas savukārt, inerces vadīts, tika uzstumts priekšā esošajam transportlīdzeklim "Volkswagen Kombi". Negadījumā cietušu cilvēku nav, un pret transportlīdzekļa "Toyota" vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Savukārt ap pulksten 13.40 tika saņemta informācija, ka Oskara Kalpaka ielā noticikusi četru automašīnu sadursme. Vīrietis, vadot automašīnu "Opel" Oskara Kalpaka ielā virzienā no Šķēdes ielas uz Piltenes ielas pusi, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu atbilstoši ceļa un laika apstākļiem un drošu braukšanas distanci, kā rezultātā uzbrauca priekšā esošajai automašīnai "Volvo V50", kas trieciena rezultātā uzbrauca automašīnai "Audi", kas savukārt trieciena rezultātā uzbrauca automašīnai "Volvo XC90". Negadījumā cietušu cilvēku nav. Pret transportlīdzekļa "Opel" vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Ap pulksten 17.10 saņemta informācija par ceļu satiksmes negadījumu Piestātnes ielā. Valsts policijas amatpersonas ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka vīrietis bija vadījis motociklu un uzbraucis stāvēšanai novietotam transportlīdzeklim "Volkswagen", pēc kā motocikla vadītājs notikuma vietu pameta. Valsts policijas amatpersonas noskaidroja motocikla vadītāju un viņu apturēja, konstatējot vairākus likumpārkāpumus. Proti, viņš vadījis motociklu, kuram nav veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana un valsts tehniskā apskate; motocikla vadītājs nebija lietojis aizsargķiveri; viņš vadījis motociklu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kas iegūtas likumā noteiktajā kārtībā; vadījis motociklu bez valsts reģistrācijas numurzīmes, un konstatēts, ka motocikls nav reģistrēts noteiktajā kārtībā. Tāpat konstatēts, ka vadītājs atradies 2,4 promiļu reibumā. Pret motocikla vadītāju uzsākti deviņi adminstratīvo pārkāpumu procesi. Par ceļu satiksmes negadījumu; ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc negadījuma, pārkāpjot noteikto kārtību; par alkoholisko dzērienu lietošanu pēc ceļu satiksmes negadījuma; par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram nav veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana; par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksme, kuram nav noteiktajā termiņā veiktas apskates; par aizsargķiveres nelietošanu; par transportlīdzekļa vadīšanu bez vadītāja tiesībām; par braukšanu ar transportlīdzekli, kuram nav kāda no noteiktajām numurzīmēm un par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kurš nav reģistrēts noteiktajā kārtībā.