18.jūnijā, veicot pārbaudi Liepājas sabiedriskajā transportā Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki kopā ar Liepājas sabiedriskā transporta kontrolieriem, ap pulksten 16.20 konstatēja, ka satiksmes autobusā atrodas jauniete, kurai nav braukšanai derīga biļete. Pārbaudot personas datus, noskaidrojās, ka 2002.gadā dzimusī jauniete atrodas Valsts policijas meklēšanā. Jauniete aizturēta un nogādāta Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, portālu irliepaja.lv informēja Kaspars Vārpiņš, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas Analītiskās nodaļas priekšnieks.

18.jūnijā ap pulksten 19.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā saņemta informācija par to, ka Ģenerāļa Baloža ielā vairākas personas apķēpājušas ēku. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekus sagaidīja informācijas sniedzējs un norādīja, kur vainīgie atrodas. Norādītajā vietā tika sastapti iespējamie ķēpātāji. Abi 2007.gadā dzimušie ķēpātāji savu vainu nenoliedza. Tā kā abi jaunieši vēl nav sasnieguši 14 gadu vecumu, informācija nodota Nepilngadīgo lietu nodaļas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

18.jūnijā ap pulksten 20.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Oskara Kalpaka ielā atrodas sieviete ar elektriskajiem invalīdu ratiņiem. Tika norādīts, ka ratiņiem ir pārplīsusi riepa, un sieviete nespēj pārvietoties. Izmantojot Liepājas Pašvaldības policijas rīcībā esošo piekabi, kas ar domes atbalstu iegādāta tieši šāda veida gadījumiem, sievietei tika sniegta palīdzība, un viņa kopā ar ratiņiem nogādāta dzīvesvietā.