27.augustā ap pulksten 17 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Pulkveža Brieža ielā, pie sabiedriskā transporta pieturvietas, atrodoties neadekvāta persona, kura vicinoties un draudot ar nazi, informē Analītiskās nodaļas priekšnieks Kaspars Vārpiņš.

Ierodoties notikuma vietā, aculiecinieki paskaidroja, ka viņiem kāds vīrietis esot draudējis ar nazi un sniedza personas vizuālo aprakstu, kā arī iespējamo virzienu, kurā viņš devies. Nekavējoties piesaistot papildspēkus, tika apsekota tuvākā apkārtne un aprakstam atbilstošais vīrietis pamanīts Ģenerāļa Baloža ielā.

Uzrunājot minēto vīrieti un jautājot, vai pie viņa atrodas nazis, vīrietis atbildēja apstiprinoši un, agresīvi lamājoties, nāca virsū Pašvaldības policijas darbiniekiem. Operatīvi un veiksmīgi savā starpā sadarbojoties, agresīvais vīrietis tika aizturēts. Pie viņa atradās 20 cm garš virtuves nazis. 2000.gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Vēl 27.augustā ap pulksten 21.40 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka pie ēkas Spīdolas ielā vairākas personas lieto alkoholiskos dzērienus. Ierodoties notikuma vietā, pie ēkas atradās vairākas personas. Ierašanās brīdī netika konstatēts, ka kāds lietotu alkoholu, taču pārbaudot personas datus, noskaidrojās, ka viens no vīriešiem atrodas Valsts policijas meklēšanā. 1998.gadā dzimušais, meklēšanā esošais, vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.