Piektdien, 3.novembrī, ap pulksten 21.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Kuldīgas novadā, Raņķu pagastā uz autoceļa "Kuldīga-Skrunda-Embūte" noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīnas "Audi A6" un "Audi A4" sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudēja četri cilvēki – abu transportlīdzekļu vadītāji un pasažieres, portālam ziņoja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 21.nodaļas – Noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību.


Kriminālprocesā tiks nozīmētas vairākas ekspertīzes, lai noteiktu ceļu satiksmes negadījuma apstākļus, automašīnas braukšanas ātrumu un to, vai kāda no personām nav atradusies apreibinošo vielu ietekmē.

Valsts policija aicina atsaukties ceļu negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju. Aculieciniekus aicinām zvanīt Valsts policijai pa tālruņa numuru 110!