Sestdien, 1.augustā, pulksten 21 stāvlaukumā pie Liepājas teātra norisināsies koncertuzvedums "Meklējam aktierus", lai aktieri nenopietnā gaisotnē ļautos atkal satikšanās priekam ar skatītājiem, informē Liepājas teātra mārketinga direktore Jevgenija Skoraja.

Teātris nonācis grūtībās. Pārslodzes dēļ aktieri piedraudējuši iesniegt atlūgumus, ja tiks palielināts darba apjoms. Tuvojas teātra diena, un ir tikai viens risinājums. Teātra direktors ieliek avīzē sludinājumu, ka tiek meklēti aktieri. Un tur nu viņi ierodas… Rūķis Kautrīgais, Jurčiks, Žaklīna, Gatiņš, Baibiņa, Džejs Getsbijs un citi. Pieaicinātajam režisoram ir nedēļa laika, lai kopā ar „jaunajiem aktieriem" radītu īstu svētku koncertu.
"Šis pasākums teātrim ir nozīmīgs, lai skatītāji dzīvā gaisotnē beidzot satiktu savus iemīļotos aktierus. Emocionāli teātrim un īpaši teātra trupai ir svarīgi atgriezties uz skatuves un noticēt, ka sajūtas, ko sniedz klātienes uzvedumi, joprojām ir dzīvas. Šajā laikā mums ir ļoti būtisks skatītāju atbalsts, tāpēc, ņemot vērā valsts noteiktos ierobežojumus, mēs vēlamies atgriezties," stāsta Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins.

Koncertuzveduma veidotāji ir aktieri Egons Dombrovskis un Mārtiņš Kalita, kā arī teātra muzikālais vadītājs Normunds Kalniņš, un tajā piedalīsies Edgars Pujāts, Inese Kučinska, Armands Kaušelis, Everita Pjata-Gertnere, Leons Leščinskis, Kaspars Gods, Signe Dancīte, Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Kaspars Kārkliņš, Egons Dombrovskis, Mārtiņš Kalita, Liepājas mūziķi Normunda Kalniņa vadībā. Pasākumā paredzēti arī pavisam īpaši pārsteiguma viesi!

Uz koncertuzvedumu iespējams iegādāties sēdvietas (30 eiro) vai stāvvietas (20 eiro). Biļetes nopērkamas Liepājas teātra kasē un www.bilesuparadize.lv. Biļeti būs iespējams nopirkt arī pirms pasākuma. Apmeklētāju skaits ir ierobežots, ieeja pasākumā no pulksten 20.
 
Ievērojot noteiktos pulcēšanās un distancēšanās ierobežojumus, pie ieejas tiks izvietoti informatīvi stendi, kā arī darbinieki palīdzēs apmeklētājiem orientēties nopirkto vietu izkārtojumā.

Tā kā pasākums notiek ārā, iesakām izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Ir plānots slēgt stāvlaukuma teritoriju no 30.jūlija pulksten 22, kā arī Skolas ielu posmā no Baznīcas ielas līdz Teātra ielai 1.augutā no pulksten 18 līdz pulksten 23. Tuvākās autostāvvietas apmeklētājiem atrodas Jūras ielā (koncertzāles "Lielais Dzintars" stāvlaukums), Rožu laukumā, Baznīcas ielā. Pasākuma laikā darbosies kafejnīca.