Grupa "The Sound Poets" 14. oktobrī pulksten 21 ielūdz uz albuma "Tavs stāsts" desmitgades koncertu kultūras namā "Wiktorija". Savukārt no 15. novembra vēl mēnesi šajā gadā grupa aicina ienirt astoņos akustiskās programmas "Pie vienas uguns’’ koncertos, portālu informēja Ilze Tormane-Kļaviņa.

Grupas solists Jānis Aišpurs: "Rudens nāk ar zināmu sentimentu, jo grupas pirmajam albumam "Tavs stāsts" šogad aprit desmit gadi! Esam nolēmuši šim sentimentam ļauties, atzīmējot šo svinīgo notikumu ar diviem koncertiem Rīgā un Liepājā, kuros "Tavs stāsts" izskanēs no A līdz Ž, kas, iespējams, notiks pirmo reizi grupas pastāvēšanas vēsturē. Varu pačukstēt, ka vietu koncertos nav daudz, un papildkoncertu šoreiz nebūs, tādēļ biļetes jāpērk uzreiz. Tāpat gaidāms vēl kāds jubilejai veltīts notikums, bet par to nedaudz vēlāk. Savukārt akustiskajos koncertos pavasarī mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Gaidām gan jaunas tikšanās, gan atkalsatikšanās. Un arī šā cikla ietvaros gaidāmi vēl kādi jaunumi, kuriem jānogatavinās."

Akustiskie koncerti "Pie vienas uguns" notiks Ogrē, Cēsīs, Talsos, Slampē un citur.

Biļetes uz visiem koncertiem iespējams iegādāties "Biļešu paradīzē".

Grupa "The Sound Poets" dibināta 2011. gadā un "Tavs stāsts" bija tās debijas albums. Grupā spēlē Jānis Aišpurs (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Normunds Lukša (ģitāra), Undīne Balode (čells, taustiņinstrumenti, piebalss), Pēteris Lunde (sitaminstrumenti, piebalss) un Kārlis Josts (basģitāra, ģitāras, piebalss).