Jau šajā svētdienā, 3. decembrī, no pulksten 14 līdz 18 "Atmodas dārzā" norisināsies adventes pasākumu cikla "Ziemosta" pirmais pasākums. Pasākuma laikā tiks iedegta Karostas galvenā svētku egle un pasākuma ietvaros ikviens aicināts iesaistīties labdarības akcijā, informēja "Atmodas dārza" kultūras koordinatore Madara Jansone.

"Atmodas Dārzs" gaidīs tērpies svētku rotā, gaisā virmos ziemas noskaņa un teritorijā būs baudāma svētku rosība. Pasākuma programma veidota plaša, piedāvājot dažādas aktivitātes un radošās izpausmes, tāpēc mīļi tiek gaidīts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis.


3. decembra "Ziemostai" tiks piešķirta Baltā krāsa, kā gaismas, labestības un miera simbols. Aicināts tiek arī ikviens apmeklētājs savā apģērbā vai aksesuāros ietvert šo krāsu, lai veidotu kopēju noskaņu.

Pasākuma laikā varēs izbaudīt braucienu zirga pajūgā, iepirkties tirdziņā, ļauties muzikāliem priekšnesumiem, piedalīties radošajās darbnīcās, nofotogrāfēties fotostūrītī, kā arī baudīt gardus ēdienus un dzērienus. Svētku kulminācijā būs vērojamas mazās muzikāli vizuālās pasakas "12 dāvanas lācim" pirmā sērija kopā ar Karīnu Tatarinovu, Martu Kauliņu-Pelnēnu un Mārtiņu Zālīti. Bet pasākuma izkaņā rotaļas un priecāšanās  ar Ziemassvētku vecīti.

"Atmodas Dārza" teritoriju rotās un turpmāk visu ziemas laiku priecēs arī Karostas galvenā svētku egle, kura tiks simboliski iedegta tieši pirmās "Ziemostas" laikā, klātesot arī Liepājas pilsētas mēram Gunāram Ansiņam.

Vienlaikus atgādinām, ka pasākums paredzēts arī kā labdarības akcija, kuras laikā tiks vākti ziedojumi Karostas organizācijai "Cerība bērniem". Tāpēc atsevišķas aktivitātes būs pieejamas pret ziedojumiem. Pasākuma atbalstam iesaistījusies Liepājas Kultūras pārvalde un vietējie uzņēmumi – "InCopy", "Liepājas papīrs", "Māras Lācis", "OHM.LV", "WindUp" un konditoreja "Gatvess".  Aicinām būt aktīviem un visiem kopā mums paveikt ko labu šajā svētku laikā!

Pilna pasākuma programma pieejama "Atmodas dārza" mājaslapā.