Šo piektdien, 17.janvārī, pulksten 18 Leļļu teātris aicina visus interesentus apmeklēt izrādi "Lāča namiņš", kura iestudēta krievu valodā. Šī ir jau otrā izrāde, ko Liepājas Leļļu teātris piedāvā krievu valodā. Sestdien, 18.janvārī, jau ierastajā laikā pulksten 12 teātris piedāvā apmeklētājiem noskatīties izrādi “Rūķīši un Mežavecis", ko iestudējusi Laila Kirmuška, bet svētdien, 19.janvārī pulksten 12 visi laipni lūgti uz jautriem piedzīvojumiem bagāto izrādi "Trīs Ruksīši".

Atsaucoties uz skatītāju lielo interesi, šonedēļ ir iespējams noskatīties trīs izrādes. Piektdienas izrāde "Teremok"("Lāča namiņš") stāsta par lāča piedzīvojumiem mežā. Savukārt sestdien gaidīsim visus uz izrādi par Rūķīšiem, Mežaveci, viņu draugiem un par to, ko viņi vis kopā piedzīvo, bet svētdien gan lieli, gan mazi skatītāji ir laipni aicināti uz aizraujošo izrādi par trīs brāļiem, trīs Ruksīšiem un ļauno vilku.

“Lāča namiņš" (krievu valodā)
Lācis mežā atrod brīnumainu skapi, kas pilns ar dažādiem gardumiem. Vai visu paturēt sev vai tomēr dalīties ar citiem zvēriem? Dzīvnieciņi palīdzēs mazajiem skatītājiem saprast – vai labāk būt vienam ar pilnu skapi gardumu vai tomēr dalīties ar draugiem un būt kopā jautrā bariņā. Izrāde vienkāršā valodā parādīs to, kas ir īstā bagātība – daudz mantu vai daudz draugu!

"Rūķīši un Mežavecis"

Kāda neparasta meža malā, kādā parastā lauku sētā dzīvo kaķēns Minka. Ne jau viens. Ar saviem draugiem – prātīgo suni Duksi un neprātīgo pīļtēviņu Ansi. Minkam teikts – "Mežā ieeja stingri aizliegta!". Tur notiekot noslēpumainas lietas, ko labāk nezināt! Dzirdamas dīvainas balsis un esot redzēti mazi mazītiņi vīriņi ar garām bārdām… Bet, jo lielāks noslēpums, jo lielāka vēlēšanās to atklāt. Atklāsim kopā?

"Trīs ruksīši"
Reiz dzīvoja trīs brāļi – ruksīši. Nif-nifs, Nuf-nufs, Naf-nafs. Par viņiem klīst leģendas. Brāļu brālība. Neuzveicama. Lai gan reizēm neticība, ietiepība, slinkums cenšas to izjaukt. "3R" brālība atgādina – ja esi nokļuvis briesmās, nepadodies. Brālis, tavs draugs, palīdzēs. Nevis kāds pūkains "draugs" vārdā – Vilks.

Biļetes iespējams iegādāties vienu stundu pirms izrādes sākuma Leļļu teātra kasē (sestdienās un svētdienās pulksten 11–12); Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6, darbdienās 10–16) vai rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529.