Sestdien, 11.janvārī pulksten 12 Leļļu teātris gaidīs visus uz jautro izrādi "Sarkangalvīte" un svētdien, 12.janvārī pulksten 12 visi laipni lūgti uz izrādi "Baltā Trusīša pasaka".

Šajā nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātris aicina jūs uz divām lieliskām izrādēm, kuras ir iemantojušas lielu skatītāju interesi. Izrāde "Sarkangavīte" ir rādīta jau ļoti dadz reižu, bet joprojām tā spēj aizkustināt gan lielo, gan mazo skatītāju. Un joprojām piedāvājam noskatīties interesanto izrādi par Balto Trusīti un viņa draugiem, un par to kā viņš svinēja svētkus. Atnāc arī Tu – būs interesanti.

Brāļu Grimmu pasaka "Sarkangalvīte" ir apspēlēta dažādās versijās, bet režisora un dramatizējuma autora Jura Ločmeļa izrādē stāsts par Sarkangalvīti, vecmāmiņu un vilku tiek izstāstīts rotaļīgi un viegli. Sarkangalvīte mežā satiek gan vardi, gan žurku, gan vilku, bet vilks nav ļauns. Viņš ir tikai apvainojies, ka visi ir aizmirsuši viņa Dzimšanas dienu. Arī vecmāmiņa tikai netīšām apēdas, par ko vilks ir patiešām nelaimīgs. Protams, viss beidzas labi un nemaz nav bailīgi.

Režisors – Juris Ločmelis
Scenogrāfe – Aleksandra Runde
Mūzikas autors – Jānis Strazds
Lomās – Denisa Braša, Ingars Gudermanis
Butafori, leļļu meistari – Lāsma Vaiče, Uldis Vaičis, Laura Rutkovska
Ziemassvētkos katram gribas piedzīvot brīnumu un izjust īpašo svētku noskaņu, kas dāvā siltumu un mīļumu. Bet ko darīt tad, ja šogad svētki negrib ierasties? Baltajam trusītim un Sniega rūķītim  neklājas viegli, jo pašus jaukākos brīžus ar savu nekaunību grib iztraucēt meža „gangsteri" – vārna un zebiekste. Vai tiešām viņiem izdosies sabojāt svētkus? Nevar būt! Tie taču ir Ziemassvētki, kad zvaigznes mirdz spožāk un brīnumi notiek.

Lomās – Madara Enkuzena, Inga Dzintare
Režisore un teksta autore – Lelde Kaupuža
Mūzikas un dziesmu tekstu autors – Marģers Eglinskis
Mūzikas aranžētājs – Normunds Kalniņš
Butafores – Ausma Neiburga, Laura Rutkovska

Biļetes iespējams iegādāties vienu stundu pirms izrādes sākuma Leļļu teātra kasē (sestdienās un svētdienās pulksten 11–12); Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6, darbdienās 9–16) vai rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529.