Kultūrvieta "Pegaza pagalms" aicina uz pasākumu retro noskaņās. Iekāp mīļajās "vectēva kurpēs" un tiekamies piektdien, 16. februārī, sākot no pulksten 20, informēja SIA "Liepaja Music".

Viss jaunais un stilīgais ir patiesībā labi aizmirsts vecais! Arvien vairāk senais ienāk mūsdienās un kļūst par ikdienu. Kā mūzikā laika zobs nespēj atņemt kvalitātes zīmi iemīļotām melodijām, tā modē atkal iezogas dažs labs sen aizmirsts apģērba gabals, kuru kombinējot ar mūsdienīgo, veidojas izcils stila paraugs.

"Vectēva kurpēs" apmeklētājus sagaida vecajās labajās melodijās ietērpta vintāžas andele, nepiespiesta atmosfēra draugu lokā un kāda vīna vai garda kokteiļa glāze prasmīgu bārmeņu izpildījumā. Veiksmi varēs pārbaudīt spēļu turnīros, proti, iemīļotajās, klasiskajās pērlēs "Riču Račs" un "Cirks". Vakaram iekarstot, protams, neizpalikt arī bez dejām.

Pavadi vakaru "kad zāle bija zaļāka un debesis zilākas" noskaņās siltajā viesistabā!

Ieeja – bez maksas!

Pasākumiem un aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook (Pegaza pagalms) un Instagram (@pegaza.pagalms).