Pēc sešu mēnešu pauzes uz Liepājas Leļļu teātra skatuves atkal atgriežas iestudējums "Lāča namiņš". Sestdien, 15.augustā pulksten 12 lieli un mazi zvēriņi  atklās savu raksturu, meklējot vieglu un ērtu dzīvi meža namiņā, kas pilns ar dažādiem gardumiem, informē SIA "Liepājas Leļļu teātris" Sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Hmieļevska.

Aleksandra Jonova iestudētā izrāde "Lāča namiņš" veidota pēc tautas pasakas motīviem un savā būtībā ir mācība par to, kas ir patiesa bagātība – pilns skapis un vēders gardumu vai daudz draugu. Izrādes centrā ir lācis , kurš mežā atrod brīnumainu skapi, kas pilns ar viegli iegūstamiem gardumiem.  Viņam grūti izšķirties, vai visu paturēt sev vai tomēr dalīties ar citiem zvēriem. Izrādes tēli mazajam skatītājam palīdz saprast, ka labāk tomēr visā dalīties ar draugiem un pavadīt laiku kopā jautrā bariņā, jo īstā bagātība ir sirsnīga draudzība.

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 4 eiro, izrādes dienā 5 eiro. Skolēnu grupām, ģimenes kartes "3+" īpašniekiem un personām ar invaliditāti  3 eiro.

Biļešu tirdzniecība Liepājas Leļļu teātra kasē, Rožu laukumā 5/6, 3. st., 79.kab. darba dienās no pulksten 10 līdz 16 brīvdienās  1 stundu pirms izrādes sākuma.

Radošā komanda:
Režisors | ALEKSANDRS JONOVS
Butafori, leļļu meistari, scenogrāfi | ALEKSANDRS JONOVS, JŪLIJA MIŠČERJAKOVA
Lomās | MADARA ENKUZENA, SIGNE APSE