Sestdien, 25.jūlijā, Juliannas pagalmā norisināsies radoša dzīvesstila aktivitātes pēcpusdienas garumā "Get Up, Let’s GRŪV!", aicinot pilsētniekus un tās viesus ļauties vasaras noskaņai, fanka, regeja, svinga un soula mūzikai, "street food" baudīšanai un radošām aktivitātēm.

"Get Up, Let’s GRŪV!" mērķis ir pasākuma apmeklētājiem piedāvāt daudzveidīgas, radošas un kvalitatīvas brīvdienu atpūtas iespējas, iesaistot un atspoguļojot vietējo, Juliannas pagalma iemītnieku un uzņēmēju, piedāvājumu, kā arī vienlaikus mudināt sabiedrību uz kultūras un viesmīlības jomu sildošu atbalstu un darbību, kas nu jau četru mēnešu ietvaros nozarei un izklaides jomai ierobežojošo noteikumu dēļ ir daļēji liegta.

Pasākuma aktivitātes 25.jūlijā sāksies pulksten 16, kur ikvienam notikuma apmeklētājam būs iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās kopā ar organizāciju "Radi Vidi Pats" un konceptveikalu "MA:LA", iemest aci pagalmā esošajā (pār)maiņas punktā jeb brīvbodē (vietā, kur bez maksas vari tikt pie apģērba, apaviem, grāmatām, rotaslietām un ne tikai).

Varēs baudīt latviski raudzētos un garšīgos dzērienus no "Miezis un Kompānija", izmēģināt kādu īpašu, tieši "Get Up, Let’s GŪV!" norisei jauktu kokteili no pavisam nesen atvērtā "Wood Stock" gastrobāra vai kultūrvietas "Kursas Putni". Ar īsti grieķisku virtuvi un pitām mieloties "GRĒĒKā", vai ko gastronomiski izsmalcinātu sev atrast restorāna "MO" piedāvājumā.

Tāpat pēcpusdienas laikā īstenās "street food" tradīcijās ieturētu un uz vietas gatavotu ēdienu uz oglēm piedāvās "Kvēle", karstu kafijas, lattes vai saldējuma kokteili uz vietas, paņemot no "Kafija Mafija". Pie atbilstoša un īsteni grūvīga vizuālā imidža pasākumā būs iespēja tikt, vēršoties pie hennas zīmējumu meistares no "Henna Art Liepāja" vai skaisto āfrikāņu bizīšu un dredu meistares Lindas Božes. Vietējā dizaina mīļiem pasākumā būs iespēja iegādāties arī preces no konceptveikala MA:LA, "Krāsu Karuseļa", kā arī "Liepaja Music" aizsāktās iniciatīvas "Kultūru VAIG?!?" dizainpriekšmetus.

Pasākuma kulminācija gaidāma pulksten 21.30 brīvdabas koncertā fanka, regeja, svinga un soula mūzikas programmā, uzstājoties spridzinošajam Ralfam Eilandam kopā ar "Liepaja Music Orchestra" jeb LMO Jāņa Ivuškāna vadībā, pirms tam koncerta noskaņas iesildot arī DJ Armandam Sausiņam.

Ieeja visās pēcpusdienas un vakara norisēs Juliannas pagalmā ikvienam interesentam ir bezmaksas. Pasākuma norisi atbalsta Liepājas kultūras pārvalde.