Kultūras nams "Wiktorija" turpina ciklu "Straumē", aicinot skatītājus palikt mājās un vienlaikus turpināt būt klātesošiem kultūras notikumos. Trešdien, 1.aprīlī – visā pasaulē svinamajā joku dienā – pulksten 20.30 sāksies interneta tiešraide no kultūras nama "Wiktorija". Šoreiz tajā būs skatāma komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde "Kā to ņem", informē organizatori.

Rūdolfs šajā izrādē centīsies nolikt malā savu viedokli un uz dzīves situācijām, parādībām un attiecībām paskatīties no dažādiem skatu punktiem. Stāvizrādes formāts paliek nemainīgs - viens komiķis, viens mikrofons, viena ar pusi stunda smieklu, absurda un trāpīgu novērojumu.

"Maz jau pasaulē ir to lietu, kas būtu izteikti pareizas vai nepareizas, gudras vai stulbas. Kas vienam melns, otram balts - kā to ņem. Mēģināšu saprast, kā uz pasauli, situācijām, lietām un vietām skatos ne tikai es, bet citas paaudzes, citi cilvēki. Man liekas, jo vairāk izproti citus cilvēkus, jo vieglāk varētu būt dalīt pasauli ar viņiem," izrādes nosaukumu skaidro izrādes autors un izpildītājs Rūdolfs Kugrēns. Komiķis sola izrādes materiālu papildināt arī ar svaigākajiem jokiem par šī brīža situāciju, ko kopā piedzīvojam.

Rūdolfs Kugrēns ir aktīvs stand up apvienības "Comedy Latvia" biedrs, pasākumu un raidījumu vadītājs. Šobrīd vada sporta raidījumu "Ūdenszeļļi".

Rūdolfs plašāku atpazīstamību guvis arī kā viens no komiķiem, kas tradicionāli veido Sarunu festivāla LAMPA "Politiķu cepienu".

Biļetes tiešraides pieejai iegādājamas www.bezrindas.lv.

Katram pircējam, kurš iegādāsies biļeti – tiks nosūtīta pieeja tiešraidei. Tādējādi izrādi par vienas biļetes cenu varēs vērot visi tie, kuri atrodas vienkopus - vienā dzīvojamā vietā.

Notikuma vietā, kultūras namā "Wiktorija" atradīsies tikai izrādes dalībnieki, filmētāji un tehniskais personāls, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.