Jau par tradīciju kļuvuši Mika Dukura rudens koncerti, ko šogad iedvesmo dziesmas "Centies kāpt" otrā elpa. Koncerti notiek Cēsīs, Rīgā un Liepājā, portālu informēja mūziķa pārstāvis Uģis Dadzis.

Koncertsērijas noslēgums gaidāms 21. oktobrī pulksten 20 mūziķa dzimtajā Liepājā, kultūras namā "Wiktorija", kas kļuvusi par neatņemamu Mika muzikālo ceļojumu pieturvietu. Koncertu ieslidīs Gunārs Gaumigs.

Par gaidāmajiem koncertiem Miks Dukurs stāsta: "Trīs man nozīmīgi koncerti, trīs man svarīgas pilsētas. Lai gan pēc vasaras skrējiena lēnām iestājas rudens miers, tomēr sirds ir pilna un vēlos dalīties".

Tādēļ, tuvojoties rudens koncertiem, Miks savā repertuārā atkal iekļāva dziesmu "Centies kāpt". Sākotnēji radīta kopā ar Jāni Šmēdiņu (Fakts) un Artūru Eduardu Breģi (Grafomāns), tomēr tagad tā ieskaņota kopā ar mūziķa pavadošo sastāvu Ēriku Upenieku (ģitāra), Miķeli Vīti (bungas) un Ediju Dukuru (bass).

"Centies kāpt" piedzīvo otro elpu ne vien muzikāli, bet arī emocionāli. "Pēkšņi dziesmas vēstījumu sajutu sevī vēl dziļāk. Šobrīd noslēdzas skaists un man nozīmīgs dzīves posms. Sanāk krist, notīrīt drēbes un turpināt ceļu jau citādi. Šī dziesma ir pirmais vēstnesis, un savas sajūtas, kā vienmēr, izpaudīšu ar mūzikas palīdzību," stāsta Miks Dukurs.

Dziesma "Centies kāpt" klausāma:
Biļetes uz koncertiem pieejamas ŠEIT.