Pēdējais pavasara mēnesis solās būt silts ne tikai dēļ saules, bet arī dēļ karstām emocijām no visiem Latvijas izlases līdzjutējiem Pasaules čempionātā hokejā, kas sāksies 10. maijā, informēja SIA "Liepaja Music" sabiedrisko attiecību speciāliste Viktorija Gaiķe.

Arī mēs "Pegaza pagalmā" sekosim līdzi mūsu komandas panākumiem un aicinām jūs pievienoties – maijā mūsu viesistabā tiks pārraidītas spēles, kurās piedalīsies Latvijas izlase:

11. maijā pulksten 17.20 – mačs pret Polijas izlasi;
12. maijā pulksten 17.20 – pret Francijas izlasi;
14. maijā pulksten 17.20 – pret Kazahstānas izlasi;
15. maijā pulksten 17.20 – pret Vācijas izlasi;
18. maijā puksten 13.20 – pret Zviedrijas izlasi;
19. maijā pulksten 21.20 – pret Slovākijas izlasi
un 21. maijā pulksten 17.20 – pret ASV izlasi.

Paredzētas arī ceturtdaļ- un pusfinālu translācijas 23. un 25. maijā, ja latvieši tajos tiks. Ja atbalstīsim kārtīgi, tad arī cīņa par bronzu un zeltu 26. maijā! Translāciju apmeklējums ir bezmaksas.

Izņemot hokeju, aicinām apmeklēt arī citus maija pasākumus. Piektdien, 3.maijā, "Pegaza Pagalma" viesistabā uzstāsies džeza kvartets "GC Quartet" no Māstrihtas, Nīderlandes. "GC Quartet" dibinātājs ir  latviešu ģitārists, aranžētājs, un komponists Ģirts Celmiņš. Kopā ar Ģirtu Celmiņu spēlē pianists Timo Bakers, bundzinieks Mikijs Laheijs un kontrabasists Dominiks Čoungs. Kvarteta repertuāra pamatā galvenokārt ir svinga, bībopa un hārdbopa mūzikas tradīcijas.

Pasākuma sākums – pulksten 20. Ieejas maksa – 7 eiro. Skolniekiem, studentiem un pensionāriem – 5 eiro.

17. maijā pulksten 20 Liepājas pirmizrādi mūsu viesistabā piedzīvos Elizabetes Balodes īsfilma "Unbind". Tā ir traģiska drāma, kuras notikumi norisinās Rietumos, jaunā austrumeiropiešu imigrantu ģimenē. Stāsts ir par jaunu sievieti, kurai ir viss, ko dzīvē var vēlēties – labs darbs, skaista laulība, bērns un vienkārša laime. Taču, kā jau dzīvē mēdz notikt, situācijas mēdz mainīties un filmas galvenās varones gadījumā tas notiek ar vienu lietu pēc otras.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Ieejas maksa – 4 eiro.

31. maijā "Pegaza pagalma" viesistabā gaidāma spilgta viešņa – trīs Saeimas sasaukumu deputāte un divu valdību ministre Ilze Viņķele. Savu darbu politikā viņa beidza kā kriminālnoziegumā apsūdzētā, taču uzsāka stendapa komiķes karjeru.

Ilze Viņķele spēj pasmieties, pirmām kārtām, par sevi. Zemjostas jokus nepraktizē, toties var stāstīt stāstus par politiku, attiecībām, bērniem un sievieti labākajos gados. Tā, kā sirds būtu pilna. Pasākums sāksies pulksten 20. Durvis vērsim pulksten 19. Biļešu cena – 20 eiro.

Biļetes uz pasākumiem ir pieejamas arī iepriekšpārdošanā – "Biļešu paradīzes" kasēs un interneta vietnē.

"Pegaza pagalms" – vieta dzejai, mākslai, literatūrai, mūzikai un radošumam pašā pilsētas sirdī. Mēs piedāvājam liepājniekiem un pilsētas viesiem plašu pasākumu klāstu visa gada garumā, atbalstot jaunradi un dažādību. Papildus informācija un jaunumi – "Pegaza pagalma" sociālajos tīklos Facebook un Instagram.