Sestdien, 8.februārī, Liepājā, kultūras namā "Wiktorija" viesosies Lietuvas regeja grupa "Ministry of Echology", kura pērnā gada nogalē klajā laida savu trešo mūzikas albumu "Mixed Feelings", informē organizatori.

Grupā "Ministry of Echology" darbojas septiņi dalībnieki, kuru mājas ir Lietuvas galvaspilsēta Viļņa. To mūzika ir raksturojama kā gaumīga "roots reggae" un elektroniskās regeja mūzikas stilu sintēze, bet grupas dzīvajā izpildījumā nebūs vīlušies arī rub-a-dub un rokmūzikas fani. Jauno albumu izdeva  "Zona Music" ierakstu izdevniecība.

Pirmais singls no jaunā albuma ir pagājušā mēnesī publicētā dziesma "Big Question". Nupat grupa publicējusi arī otro albuma singlu "Belly Hungry". Grupas vokāliste Dominika Kriščiūnaite par jauno singlu saka: ''Šī dziesma ir par sāpīgām un neērtām tēmām, tajā pašā laikā tās tiek izdziedātas spilgtos toņos. Kad šī dziesma tapa, šķiet, visiem grupas dalībniekiem trūka naudas iztikai. Dziesmā ir jūtama folkmūzikas ietekme un tās vārdi ir līdzīgi lietuviešu tautas dziesmai, kura vēsta par brāļa, tēva, mātes dzīvi. Visi smagi strādā, taču nevienam nenākas viegli nomaksāt dzīvokļa īri un nosegt pārējos dzīves izdevumus. O, brāl, cik daudz apkārt ir pārgurušo!''

"Ministry of Echology" tika dibināta 2009.gadā, apvienojoties Lietuvas galvaspilsētas labākajiem regeja mūziķiem un divām lieliskām vokālistēm. Nebaidoties no sabiedrības reakcijas, grupa dzied gan par sociālām tēmām, gan arī mīlas stāstiem, kā arī par dzīvi Viļņā. Līdzīgi kā pasaulē slavenākajās regeja dziesmās, grupas vēstījums ir saprotams jebkurā valodā.

Ar vairākām koncerttūrēm un diviem līdz šim izdotiem veiksmīgiem mūzikas albumiem, "Ministry of Echology" dalībnieku sastāvs ir bijis mainīgs, to dalībniekiem pat mainoties ar līdz šim spēlētajiem mūzikas instrumentiem, radot autentisku skanējumu bagāto trešo mūzikas albumu "Mixed Feelings". Albums tika ierakstīts Viļņā, to miksēja Neapolē dzīvojošais, dub mūzikas skatuvē pazīstamais skaņu režisors Džovanni Roma.

Grupa līdz šim ir muzicējusi Polijā, Vācijā, Latvijā, Igaunijā, Krievijā un Francijā, kā arī lielākajos Lietuvas festivālos, iekustinot pūli deju soļos katrā koncertvietā.

2014.gadā izdotais grupas pirmais albums "Notes & Quotes" Lietuvas mūzikas balvās tika nominēts kā labākā debija. Grupas 2016.gadā izdotais albums "Wanderer" konkursā M.A.M.A. tika nominēts kā labākais albums alternatīvās mūzikas kategorijā.

Jaunais albums ir pieejams gan fiziskā veidā kompaktdiska un plates formātā, gan arī iegādājams visās lielākajās straumēšanas vietnēs internetā.

Koncerta sākums pulksten 21. Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv.