Sagaidot īstu vasaras siltumu, nedēļas nogalē pludmales bufete piedāvās saviem apmeklētājiem iemīļotu mūziķu koncertus saulrieta pavadībā, kā arī "Summer Beach Party" deju ballītes līdz rītausmai, portālu informēja "Red Sun Buffet" līdzīpašnieks Mareks Alberts.

Piektdien, 14.jūlijā pulksten 20 "Red Sun Buffet" uzstāsies Liepājas mūziķis Edijs Šnipke. Mākslinieks ir spēlējis ar dažādiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem – Fēliksu Ķiģeli, grupu "Līvi", Ivo Fominu, kā arī sadarbojies ar daudziem citiem māksliniekiem.  Pēdējos piecpadsmit gadus Edijs izklaidē publiku pasākumos un izklaides vietās. Starp izpildītajām dziesmām visbiežāk dzirdamas pasaulē populāras roka un popa dziesmas angļu valodā, kuras ievītas klasiskās ģitāras un Edija balss skaņās.

Sestdien, 15.jūlijā pulksten 20 notiks Mārtiņa Baloža koncerts. Mārtiņa repertuārs piedāvā pasaulē zināmu dziesmu kaverversijas oriģinālā izpildījumā – sākot no "Creedance" un Džonija Keša, beidzot ar Keitiju Periju. Mārtiņš arī darbojas latviešu rokgrupā "The Bad Habits", kas pastāv kopš 2014.gada un ir izdevusi arī vairākus albumus.

Abas naktis pludmales kafejnīcā notiks "Summer Beach Party", un par deju ritmiem rūpēsies DJ Postremo. Postremo karjera sākās, klausoties citu dīdžeju trance un dubstep miksus. Dzīvojot Holandē, dīdžejs sācis veidot savu hardstyle  sēriju, vēlāk atgriezies Latvijā un spēlē dažādos Latvijas klubos.

Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos: Facebook, Instagram