Sestdien, 29. aprīlī pulksten 12 Liepājas Leļļu teātris saviem skatītājiem atklās leļļu aktiera darba un leļļu pasaules noslēpumus. Aizraujošā un iesaistošā ekskursijā "Atklāj noslēpumus leļļu valstībā" teātris pavērs durvis uz skatītājam apslēpto un nezināmo, informē SIA "Liepājas Leļļu teātris" sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Hmieļevska.

Ekskursija ļaus izzināt leļļu aktiera profesijas noslēpumus, kā arī katram pašam iejusties aktiera lomā un ielūkoties izrādes tapšanas aizkulisēs – iepazīt leļļu veidus, leļļu vadīšanas tehnikas, uzzināt par butafora, režisora un aktiera darbu, piedzīvot gaismas, skaņas un citus specefektus noslēpumainajā leļļu pasaulē.

Ekskursijas vadītāja, aktrise Vija Mežale atklāj, ka ekskursijās vienlīdz aizrautīgi ir kā mazie, tā lielie dalībnieki. "Vislielākais pārsteigums skatītājiem ir par aktiera darbu ar lelli – cik tā ir tomēr sarežģīti vadāma, cik lielu roku un ķermeņa veiklību, un muskuļu spēku tā prasa. Cik ļoti nozīmīga ir leļļu aktieru partnerība un prasme sadarboties uz skatuves. Spēlējot izrādi, es kā leļļu aktrise atšķirībā no dramatiskā teātra aktiera, pārvaldu un domāju ne tikai par sevi, bet jo īpaši par lelli. Tāpēc profesija prasa lielu iejūtību un mīlestību," saka Vija.

Ekskursijas biļetes "Biļešu Paradīze" kasēs internetā bit.ly/3Vghnht vai stundu pirms pasākuma sākuma Liepājas Leļļu teātra kasē, Rožu laukumā 5/6.