Sestdien, 16. decembrī, kultūras namā "Wiktorija" otro reizi norisināsies ikgadējās Latvijas pankroka grupu "PND" un "All Day Long" ziemas koncerttūres "Ziemassvētku jampadracis" koncerts, portālu informēja pasākuma rīkotāji.

Jau trīspadsmito gadu Latvijas pankroka veterāni "PND" un viena no vecākajām joprojām aktīvajām Latvijas ska/punk apvienībām "All Day Long" dodas koncerttūrē "Ziemassvētku jampadracis", kura katru gadu notiek decembrī. Tradīcija savulaik sākusies kā "PND" pirmā albuma prezentācijas pasākumi, kuros kā iesildītāji uzaicināti "All Day Long", taču kopš tā laika grupas kļuvušas par tuviem draugiem un pirmais brauciens bijis tik iespaidīgs, ka nolemts tradīciju turpināt. Ierasti "Ziemassvētku jampadracis" cenšas nonākt Latvijas pilsētās, kurās spēlēts reti vai nemaz, taču Liepāja ir koncerttūres regulāra pieturvieta – kā nekā tieši par Latvijas rokmūzikas dzimteni dēvētajā pilsētā vienmēr bijuši vieni no vētrainākajiem un neaizmirstamākajiem koncertiem. Šogad "Ziemassvētku jampadracis" divās nedēļas nogalēs apciemo četrus Latvijas novadus – Vidzemi, Latgali, Zemgali un Kurzemi un šoreiz apvienības nolēmušas tūrē uzaicināt pievienoties kādu īpašu viesi – Cēsu pankroka pārstāvi, dziesminieku Zaķi.

"PND" gadu gaitā kļuvuši par paliekošu vērtību Latvijas alternatīvās mūzikas skatuvē un daļa dziesmu teju folklorizējušās – kurš gan nav dzirdējis "Sprīdīti", "Māt, es miršu savādāks", vai leģendāro "Meiteni". "All Day Long" pagājušomēnes svinēja savu divdesmit piekto jubileju un apvienības jaunākais albums "Divas ielas" izdots šī gada maijā. "All Day Long" piestāv "PND" solista Pavasara teiktais: ""All Day Long" viennozīmīgi ir deju grīdas pavēlnieki".

Koncerts Liepājā notiks kultūras namā "Wiktorija" Graudu ielā 36/38. Ieeja no pulksten 20, sākums –  pulksten 21, biļetes iepriekšpārdošanā par izdevīgāku cenu pieejamas ŠEIT.

Mūziķu Facebook vietnes: "All Day Long", "PND", dziesminieks Zaķis.

Video.
PND "Pārdaugava":