Ar vakardienas un šodienas koncertiem Juliannas pagalmā Liepājā tiek ieskandināts lielākais pludmales festivāls Baltijā "Summer Sound", kas jau rīt, 29.jūlijā Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā vienkopus pulcēs mūzikas mīļotāju, piedzīvojumu meklētāju un atpūtas baudītāju tūkstošus, informē festivāla mediju koordinatore Inese Saulāja-Dobele.

Festivāla vārti apmeklētājiem tiks atvērti no piektdienas, 29.jūlija pulksten 17, bet labiekārtota telšu pilsētiņa būs gatava uzņemt savus iedzīvotājus jau no šodienas, 28.jūlija, pulksten 17.

Lai ierašanos Liepājā padarītu maksimāli ērtu, festivāla draugi DPD Latvija un A/S "Pasažieru Vilciens" ir parūpējušies par īpašām ekstrām - mantu nogādāšanu līdz pat festivāla durvīm apmeklētāju vietā, kas, starp citu, Rīgas iedzīvotājiem vēl ir iespējams līdz plkst. 19.00, un speciāliem "Summer Sound" vilcienu reisiem. 29.jūlijā Rīga (13.15) – Liepāja (16.36) un 31.jūlijā. Liepāja (12.10) – Rīga (15.25).

Divu dienu ietvaros uz "Summer Sound" festivāla skatuvēm kāps gan pasaules mūzikas zvaigznes kā John Newman un Riton, kaimiņzemes The Roop, Ukrainas Go_A, gan pašmāju mūzikas zvaigžņu krāšņa buķete - Musiqq, Gacho, Ansis, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras Satīns, Citi Zēni, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands, Edavārdi un daudzi citi.

Festivālā "Summer Sound" mīļi gaidīti ir arī bērni, kuriem līdz 10 (ieskaitot) gadu vecumam ieeja festivālā ir bez maksas. Turklāt organizatori ir parūpējušies, lai festivāla teritorijā būtu pieejama Bērnu zona ar atraktīvām nodarbēm un lieliskiem pieskatītājiem.

Festivāla teritorijā darbosies brīvdabas kino un karuseļi. Festivāla jaunumā "Klubs ++" laipni gaidīti visi 18 gadu vecumu sasniegušie reiveri un dejošanas entuziasti. Sportiski noskaņotajiem festivāla apmeklētājiem sestdien, 30.jūlijā, būs iespēja piedalīties pludmales volejbola turnīrā.

28.jūlija iesildošo koncertu Juliannas pagalma programma summersound.lv/juliannas-pagalms. Ieeja ieskaņas koncertos ir bez maksas.

Visas iegādātās biļetes uz 2020. gada festivālu ir derīgas, un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu šogad. Biļetes pieejamas: summersound.lv un bilesuserviss.lv.