Sestdien, 25.aprīlī, pulksten 21 interneta tiešraidē no kultūras nama "Wiktorija" sāksies izcilā latviešu mūziķa, dziesminieka Ainara Mielava koncerts. Koncertā muzicēs arīdzan pianists Rūdolfs Macats un ģitārists Aigars Voitišķis, informē organizatori.

Pie klausītājiem un skatītājiem visā pasaulē dosies Ainara Mielava dziedātas  dziesmas no dažādiem mūziķa daiļrades posmiem. Turklāt, īpaši šim notikumam,  tiek gatavoti arī dziesmu pirmatskaņojumi. 

Grupa "Jauns Mēness" un citi viņa muzikālie projekti spilgtiem triepieniem ir iekrāsojuši kopējo Latvijas mūzikas gleznu. Pats sevi viņš dēvē par dziesmu rakstnieku. Savukārt pazīstamais krievu muzikologs Artjoms Trockis  grupu „Jauns Mēness" nodēvējis par spilgtāko baltu rokmūzikas pārstāvi.

Viņa daiļrade laiku laikos ir bijusi publikas mīlēta, kā arī profesionāļu novērtēta. To apliecina fakts, ka Mielavs ir septiņkārtējs Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas ieguvējs.

Šim koncertam īpašu skatuves scenogrāfiju veidos mākslinieks Elvis Biķernieks.

Šī būs jau piektā interneta tiešraide no kultūras nama "Wiktorija", reaģējot uz šā brīža situāciju pasaulē, kad baudīt kultūru klātienē ir teju neiespējami.

Notikuma vietā, kultūras namā "Wiktorija" atradīsies tikai izrādes dalībnieki, filmētāji un tehniskais personāls, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

Tiešraidi nodrošina studija "Voyvi"  un Bezrindas.lv

Biļetes tiešraides iegādājamas www.bezrindas.lv.