Lai arī tikai uz vienu nakti atdzimušais klubs "u.t.t." un Igo 40 gadiem uz skatuves veltītie koncerti mūzikas namā "Daile" piesaistīja un sajūsmināja publiku.

Četras dienas – no 21.novembra līdz 24.novembrim mūzikas nams "Daile" Rīgā bija kļuvis par Igo un virknes mūziķu mājvietu. Mēģinājumi mijās ar koncertiem, un katrā no tiem kopā ar skatuves jubileju atzīmējušo Igo bija savi izcilnieki, savas zvaigznes. Kopumā izskanēja četras dažādas koncertprogrammas – "Uguns", "Zeme", "Ūdens" un "Ieelpots".

"Iepriekšējā dienā – 20.novembrī – mēģināju desmit stundas," stāsta Igo. Kopā ar viņu visam koncertu, mēģinājumu un kluba nakts maratonam cauri izgājis arī bundzinieks Ainis Zavackis. Tāpat daudziem citiem mūziķiem nācās turēt līdzi Igo, jo īpaši kluba "u.t.t." naktī, kad ar pavisam īsu pauzi, kuru aizpildīja Igo ne pārāk nopietnais monologs, mūziķi uz skatuves bija vairāk nekā piecas stundas. Kopā ar kluba pastāvīgās komandas spēlētājiem Mārtiņu Burkevicu un Juri Kristonu muzicēja arī "u.t.t." kādreizējie pastāvīgie viesi Ivo, Ainars Virga, Linita, Ivars Pētersons, Guntars Račs, Aivars Hermanis, kā arī Renārs Kaupers, kurš ar grupu "Prāta vētra" klubā "u.t.t." bija uzstājies savas karjeras pirmsākumos 1993.gadā, un Kaspars Bindemanis – arī viņa karjera Igo klubam bijusi liela nozīmē, atzina mūziķis, kurš šī vakara dēļ bija atlicis savu aizbraukšanu uz Spāniju.

"Noslēgumam bija jābūt," vaicāts, kā radās doma atdzīvināt pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados populāro Liepājas klubu "u.t.t.", sacīja Igo, kurš bija parūpējies ne tikai par spožiem mūziķiem savā skatuves jubilejas noslēguma sarīkojumā, bet arī senajam klubam "u.t.t." atbilstošu atmosfēru, noformējumu un vakara norises scenāriju.  

"Tas bija vecais, labais "u.t.t." tikai gribējās redzēt vēl vairāk senu, pazīstamu seju," atzina pazīstamā Rīgas žurnāliste Signe Šenfelde, kādreiz bieža Igo kluba "u.t.t." apmeklētāja, piebilstot, "Ja kaut kas tāds atkal notiktu, teiksim, reizi mēnesī, es noteikti būtu viena no apmeklētājām. Sestdienas naktī atskārtu, ka man tas viss, respektīvi  "u.t.t." gaisotne, šos gadus ir ļoti pietrūcis".

Igo jeb Rodrigo Fomins nākamajā dienā pēc atjaunotā kluba "u.t.t." notikuma sociālajā tīklā Facebook rakstīja: "Viss arī šoreiz notika emocionāli, ar atdevi un prieku... Kā pirms divdesmit gadiem. Paldies mūziķiem, kas rada iespēju pievienoties "u.t.t." kluba naktī mūzikas namā "Daile". Paldies publikai, kurai bija lieliska iespēja tuvplānā baudīt lielisku mūziķu sniegumu. Tāda arī 90- tajos bija kluba "u.t.t." ideja..."

Savs viedoklis par aizvadītajiem koncertiem un kluba "u.t.t." nakti ir arī vienai no mūzikas nama "Daile" saimniecēm, liepājniecei Anitai Lūsēnai:

"Igo uzņēmība, ļoti skrupulozi iestājoties par ideju, prasot no sevis, no citiem, rezultējās ar to, ka katrs vakars bija ar pārsteigumiem, līdzi nesošu brīnumainu kopā būšanas atmosfēru. Klubs mums ir jauna pieredze un, iespējams, iedibināma pašiem tādā formā. Igo ir vārds, balss, zīmīgi muzikāli sasniegumi un tas ir laikam pāri, to pierāda arī daudzie tematiskie koncerti ar tik daudziem mūziķiem – viesiem".

Ar koncertprogrammu "Uguns" Igo sola viesoties arī Liepājā, un tas varētu notikt nākamā gada aprīlī.