Sestdien, 9. martā, pulksten 21 Grobiņas pagasta kultūras namā "Robežnieki" jau devīto reizi norisināsies gada lielākā diskotēka "Disco nakts 2024", piedāvājot pasākuma apmeklētājiem atgriezties klasiskā disko ritmu laikā, informēja Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Par diskotēkas muzikālo noformējumu vakara gaitā rūpēsies Latvijā atpazīstami dīdžeji – DJ Dainis Pilskungs, DJ Raivis Rasmanis un DJ Saimons, bet vakara īpašie viesi izcilais latviešu estrādes mākslinieks Žoržs Siksna ar programmu "Mana Pirmā" un DJ Roberts Lejasmeijers ar programmu "Hiti & remiksi".

"Ir laiks atkal sanākt kopā ar pareizo noskaņu un atbilstošā tērpā, ņemot līdzi draugus un patiesa optimisma lādiņu. Tāda ir tradicionālā "Disko nakts". Pagājušā gadsimta tērpi, sajūtas un, protams, mūzika, ritmi tradicionālās diskotēkas veidolā. Turklāt tas nenozīmē tik vien kā 40+ paaudzes nostaļģijas koncentrātu. Tā ir lieliska iespēja arī jaunajiem iekāpt laika mašīnā – meitenēm "piemērīt mammas kurpes", puišiem nokļūt tajā laikā, kad paša tētis ballē, ieraugot savu sapņu meiteni, vēl mulsi smaidīja. Tāpēc tiekamies Latvijas disko galvaspilsētā Grobiņā!" dalās pasākuma pamatlicējs un organizators Guntis Rolis.

Apmeklētāji aicināti ierasties disko ērai atbilstošā tēlā.

Biļetes iegādājamas "Biļešu paradīze" kasēs un vietnē, kā arī kultūras namā "Robežnieki". Galdiņu rezervācija un biļetes, zvanot 22038995. Sēdvieta pie galdiņa – 10 eiro, vieta deju zālē – 7 eiro.

Vairāk informācijas par pasākumu skatīt ŠEIT vai Facebook.

Sīkāka informācija:
Guntis Rolis
t.: +371 29964368