Šī gada festivālā "Summer Sound" uzstāsies šarmantais mūziķis Ralfs Eilands. Viņš ir viens no plašā pašmāju mūziķu klāsta, kuri šogad būs sastopami festivālā "Summer Sound" Liepājā, informē organizatori.

Pēc tam, kad kādu laiku Ralfs Eilands ir darbojies dažādu muzikālu apvienību un projektu sastāvos un kā aktieris, šajā pavasarī Ralfs atgriežas solo mākslinieka statusā un ir sagatavojis jaunu muzikālu programmu ar kuru priecēt klausītājus.

"Festivālā "Summer Sound" izpildīšu soulmūzikas, fankmūzikas, hip-hopa mūzikas un popmūzikas piesātinātas dziesmas, kurās iekļaušu arī improvizāciju kopā ar festivāla apmeklētājiem," tā par plānoto uzstāšanos festivālā teic Ralfs Eilands.

Arī 2019. gads Ralfam Eilandam ir bijis gana ražīgs – sabiedriskā balsojuma rezultātā viņš ieguva 2019.gada Eiropas cilvēks Latvijā titulu. Rumānijā notiekošajā mūzikas konkursā "The Golden Slag Festival" ieguva godpilno otro vietu un 2019.gada izskaņā kopā ar draugu, Radio SWH personību Kasparu Breidaku izveidoja improvizēti iestudētu komēdiju "Mēs jūs mīlam".

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25.jūlijā.