Atzīmējot Liepājas 400 gadu jubileju, šogad dziesminieku festivālā "Austrasdienas" papildus ierastajiem Austrasbērnu pasākumiem norit arī dažādi atsevišķu mūziķu koncerti. Šo ceturtdien, 27. martā, pulksten 19 mākslas galerijas "Romas dārzs" Berči zālē notiks muzikālās apvienības "Labums" koncerts. Ieeja par ziedojumiem, informē Inese Muižniece, Austras biedrības projektu vadītāja.

Apvienību "Labums" veido dziedātāja Simona Rača-Rūce (balss), mūziķi Jānis Rūcis (balss, ģitāra) un Roberts Dinters (balss, ģitāra), kuri šajā koncertā izpildīs gan Imanta Kalniņa kompozīcijas, gan pašu sacerētas un sev tuvu autoru dziesmas.


Pagājušajā gadā izdotajā albumā "Labums", no kā aizgūts arī apvienības nosaukums, iekļauto Imanta Kalniņa dziesmu izvēli un to izpildījuma manieri noteica nodarbībās pie Austras Pumpures gūtā iedvesma un sajūtu gamma. Albuma ieraksts veikts it kā viesistabā, personīgi un vienkāršā sirsnībā – tādi ir arī Simonas, Jāņa un Roberta kopā veidotie koncerti.

Plašāka informācija par dziesminieku festivāla "Austrasdienas" koncertiem pieejama "Austras biedrības" mājaslapā.

Festivāla "Austrasdienas" koncertus rīko "Austras biedrība" sadarbībā ar koncertu norises vietām. Atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, mākslas galerija "Romas dārzs" un SIA "Premium Solutions".