Piektdien, 24.martā, pulksten 19 Liepājas Latviešu biedrības namā ar monoizrādi "Muzikants ir cilvēks" viesosies mūziķis un grupas "Baltie lāči" līderis Andris Baltacis. Biļetes pieejamas "Biļešu paradīze" kasēs, informē organizatori.

"Vairāk nekā trīs gadu desmitus, muzicējot un piedaloties ļaužu godos un svinībās, piedzīvoti dažādi notikumi ļoti plašā emociju amplitūdā – no kuriozām situācijām līdz smeldzīgai asarai. Ar laiku tie folklorizējas, bagātinās ar izskaistinājumiem un pārtop teju par anekdotēm. Šie stāsti ir pelnījuši būt apkopoti, lai nenonāktu zudībā un dotu iespēju paraudzīties uz muzikantiem kā cilvēkiem – radošiem, muzikāliem un sirsnīgiem," tā par monoizrādes tapšanu saka tās idejas autors un izpildītājs Andris Baltacis.

Viņu gan vairāk atpazīst kā dziedātāju, bet viņam būšana uz skatuves ir ļoti nozīmīga daļa no profesionālās darbības. A.Baltacis ir apguvis vokālās prasmes Daugavpils Mūzikas vidusskolā, aktiermeistarības un režijas zinības gūtas Sanktpēterburgas Teātra akadēmijā, un tomēr ikreiz – vai tā būtu vairāku simtu klausītāju pilna zāle vai nelielas svinības jubilāra tuvāko radu lokā – ir jāpiedomā gluži kā tai senā dziesmā: "tfu, tfu, ka tik kas nenotiek!" Bet notiek! Un labi ka tā!

Izrādē apkopoti stāsti no muzikantu dzīves un viņu ikdienas gaitām visos Latvijas novados.

Izrādes režisors un scenārija autors ir Ivars Lūsis, bet izpildītājs un scenārija līdzautors Andris Baltacis.

Monoizrādes ilgums ir aptuveni 1 stunda 20 minūtes. Biļetes pieejamas "Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv/lv/event/125472.