Šodien, 18.augustā, sākas vietu rezervācija un biļešu tirdzniecība uz ilgi gaidīto Liepājas Latviešu biedrības nama rudens sezonas atklāšanas pasākumu – koncertprogrammu pie galdiņiem "Svinēt dzīvi", kas norisināsies 17.septembrī pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Par lustīgu muzikālo noformējumu pasākumā gādās atraktīvā grupa "Mākoņstūmēji", un, kā ierasts, būs arī deju priekšnesumi un fotostūrītis. Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija pieejama Liepājas Latviešu biedrības namā vai zvanot pa tālruni 63423829, informē nama komunikāciju un mārketinga speciāliste Anda Birkenberga.

Šogad vasaras sezona Liepājā un Latvijā ir bijusi un turpina būt muzikāliem notikumiem piesātināta un bagāta. Pēc teju divu gadu pauzes notikuši dažāda žanra vērienīgi lielkoncerti, festivāli, koncerti un svētki. Tāpat pēdējā laika notikumi gan pandēmijas, gan ģeopolitiskajā ziņā ir likuši mums apzināties, ka jābauda, jāsvin ir katra diena un jādzīvo tagadnē. Varbūt tāpēc mazliet ar tādu filozofisku noskaņu un lai  šo vasaras ballīšu un svētku sajūtu mazliet pagarinātu,  Liepājas Latviešu biedrības nams aicina interesentus 17.septembra vakarā pulksten 20 uz Liepājas Latviešu biedrības nama Lielo zāli, kur priekpilnā un lustīgā atmosfērā kopā ar atraktīvo grupu "Mākoņstūmēji" svinēsim dzīvi, līdzi dziedot, dejojot, fotografējoties īpaši iekārtotajā fotostūrītī un priecājoties par vakara pasākumā sagādātajiem prieka mirkļiem.

Esiet klātesoši rudens sezonas atklāšanas jautrākajā koncertprogrammā pie galdiņiem "Svinēt dzīvi", kur kopā ar grupu "Mākoņstūmēji", draugiem, kolēģiem, ģimeni vai paziņām kārtīgi varēsiet nosvinēt vasaru un sagaidīt rudeni, uzlādējoties pozitīvām emocijām.

Grupa "Mākoņstūmēji" dibināta 2010.gadā. Tās kodolu veido draugi no Smiltenes. Kā atzīst grupas dalībnieki, "Mākoņstūmēji" ir mūziķu apvienība, kas muzicē ar nenopietnu mērķi nopietniem nolūkiem. Grupā ir apvienojušies septiņi pieredzējuši mūziķi, kas katru grupas uzstāšanos veido kā nelielu pozitīvās enerģijas lādiņu.

Puiši spēlē jestru un dzīvespriecīgu ballīšu mūziku, kas mazliet atgādina "Labvēlīgā tipa" daiļradi. Varbūt tādēļ arī par "Mākoņstūmēju" sacerētajām dziesmām sajūsminās grupas "Labvēlīgā tipa" balss Andris Freidenfelds, savukārt "Labvēlīgā tipa" trombonists Kaspars Tīmanis savulaik bija šīs grupas menedžeris.

"Mākoņstūmēju" repertuārā ir iekļautas arī oriģināldziesmas. Reizi 3 gados grupa izdod albumu. Tā 2013. gadā izdots albums "Kurmis aizpeld garām", bet 2016. gadā – albums "Visas dziesmas". Omulībai uz koncertprogrammu pie galdiņiem "Svinēt dzīvi" aicinām ņemt līdzi "groziņus", kā arī "dzīvot zaļi", izvēloties lietot stikla traukus.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija pieejama Liepājas Latviešu biedrības namā vai zvanot pa tālruni 63423829, katru darba dienu no pulksten 9.30 – 16.

Biļetes cena iepriekšpārdošanā līdz 5. septembrim ir 18 eiro, pēc 5. septembra 20 eiro.