Ik gadu 14.februārī tiek atzīmēti gada visromantiskākie svētki – Valentīndiena. Arī šogad Liepājas Latviešu biedrības nams aicina šo vakaru aizvadīt kopā īpašā grupas "Jūrkant`" koncertprogrammā pie galdiņiem "Valentīndienas karnevāls", kas vakara gaitā ne tikai priecēs ar romantiskām dziesmām, bet arī pārsteigs ar dzīvās gleznas tapšanas procesu un ritmiskām dejām grupas "Ficher" izpildījumā, informē nama sabiedrisko attiecību speciāliste Amanda Anna Millere.


Pulksten 20 pasākuma atklāšanā pirmo reizi uz Biedrības nama skatuves apmeklētāji varēs piedalīties dzīvās gleznas tapšanas procesā un vērot gleznošanas uz ūdens paraugdemonstrējumu. Tēlaini šī māksla tiek dēvēta par sirds melodijas attēlošanu uz ūdens. Ebru ir neparasts glezniecības veids, kurā krāsa tiek pludināta uz īpaši sagatavota ūdens virsmas, veidojot rakstus un zīmējumus. Katrs šādi radīts mākslas darbs ir unikāls, tādēļ pasākuma laikā ikviens apmeklētājs varēs kļūt par daļu no tā veidošanas procesa.

Muzikālie priekšnesumi vīsies ar izjustiem deju grupas "Fichers" no Rīgas priekšnesumiem. Grupa "Fichers" jau iepriekš viesojusies uz Biedrības nama skatuves un priecējusi apmeklētājus ar dažādiem tērpiem, kā arī meistarklasēm pasākuma viesiem. Šoreiz pasākuma norises laikā grupas pārstāvji ļaus izjust dejotāju uzburtās romantiskās noskaņas. Apmeklētājiem, pateicoties neierastajām zāles dekorācijām un īpaši šim pasākumam gatavotajam fotostūrim, būs iespēja izbaudīt jauno atmosfēru, kas  padarīs vēl īpašāku vakara norisi un papildinās kā redzēto, tā arī dzirdēto. 

Šoreiz Liepājas Latviešu biedrības namā ar sirsnīgām melodijām un muzikālo pavadījumu apmeklētājus priecēs grupas "Jūrkant`" dalībnieki, kas izpildīs tautā labi zināmas un iemīļotas dziesmas savā apdarē, kā arī dziesmas, kas iekļautas grupas izdotajos albumos. Kopumā grupa izdevusi divus albumus un vairākas dziesmas ne vien ieguvušas apbalvojumus, bet arī iekarojušas klausītāju sirdis. Pagājušajā vasarā ierakstīts un izdots  albums "Kāds stāsts" apvienojoties Mārim Blāzem ("Jūrkant`") un Jānim Krūmiņam ("Apvedceļš").

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 63423829.