Šajā nedēļas nogalē, 25. un 26. augustā, muzikālus piedzīvojumus iespējams atrast cikla "Sunset Music" ietvaros, taču nevar nepieminēt arī neaizmirstamas ballītes līdz rīta gaismai, kā arī iespēju tiešraidē skatīties Latvijas basketbola izlases spēles.

Šo piektdien pulksten 20 notiks mūziķa Edija Šnipkes koncerts. Edija repertuārā visbiežāk dzirdamas pasaulē populāras roka un popa dziesmas angļu valodā, kuras pavada klasiskās ģitāras skaņas. Pēc koncerta pulksten 23 izklaides stafeti pārņems "Captain Morgan Beach Party" deju pasākums kopā ar Dj Ai-va (Rīga).

Savukārt sestdien, 26.augustā pulksten 20 "Sunset music" pasākumu cikla ietvaros notiks Mārtiņa Baloža akustiskais koncerts. Mārtiņš darbojas latviešu roka grupā "The Bad Habits", kas pastāv kopš 2014.gada un ir izdevusi arī vairākus albumus, kā arī piedalījusies dažādos pasākumos gan Latvijā, gan citās valstīs. Nakts ballētājus no pulksten 23 sagaidīs "Bushmills Beach Party" kopā ar Dj Ai-va (Rīga).

Nedēļas noslēgumā, svētdien pulksten 20 notiks Lerija Peninsulas (Larry Peninsula) koncerts. Lerijs ir kantrī mūzikas mākslinieks no Helsinkiem, kurš ir pazīstams kā lielisks izpildītājs un multiinstrumentālists. Mūziķis plašāku atpazīstamību ieguva ar savu debijas albumu "Country Music Only". Dziesma "Country Music Only" 13 nedēļas ieņēma 1. vietu kantrīmūzikas Life top New Country Music topā. Mākslinieks ir uzstājies ar grupu "The Wallace Brothers Band", Džordžu Haifīlu, Šotu Adamashvili un Miko Alatalo. Viņš ir arī iesildījis skatuvi Dagam Zīgersam un Grammy balvu ieguvušajam Redam Volkertam. Somijā Lerijs ir bijis vairāku kantrī mūzikas festivālu vadītājs. Pašlaik Peninsula strādā pie sava otrā albuma "A Cowboy Odyssey".

Ieeja pasākumos ir bezmaksas. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt arī brīvdienu brokastis un pludmales skatus.