Viesnīca "Promenade Hotel" 2.aprīlī no pulksten 12 līdz 18 aicina liepājniekus iepazīties ar jauno SPA centru un tā sniegtajiem pakalpojumiem.

Viesnīca "Promenade Hotel" uzsāk pavasari ar priecīgu jaunumu – SPA centra atklāšanu. Aicinām liepājniekus uz atvērto durvju dienu 2.aprīlī no 12 līdz 18 iepazīties ar SPA centru un tā sniegtajiem pakalpojumiem.

SPA centrs ir kā miera un skaistuma oāze steidzīgajā ikdienā – te var atpūsties tvaika pirtī un saunā, palutināt seju un ķermeni ar daudzveidīgām procedūrām, kā arī baudīt relaksējošu mieru SPA atpūtas telpā, kur iespējams nogaršot vieglas uzkodas un tonizējošus dzērienus.

SPA centra speciālisti piedāvās bagātīgu sejas procedūru klāstu, rūpējoties par piemērotu kopšanu gan sausai, gan jutīgai ādai, kā arī ādai ar novecošanas pazīmēm.

Palutināt varēs arī ķermeni – SPA centra piedāvājumā atrodamas dažādas ķermeņa masāžas, tostarp vispārējā, relaksējošā un aromātisko eļļu masāža.

Piedāvājumā iekļautas arī citas skaistumkopšanas procedūras, tai skaitā vaksācija visām ķermeņa zonām.

SPA centra darbinieki – pieredzējuši speciālisti un skaistumkopšanas eksperti – lielu vērību piešķir klientu labsajūtai, tādēļ visas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras sāksies ar detalizētu konsultāciju un ādas stāvokļa analīzi, kas ļaus izvēlēties katram apmeklētājam vispiemērotāko. Procedūras tiks veiktas ar ekskluzīvajiem Vācijā ražotajiem "Babor" kosmētikas produktiem.

Priecīga ziņa liepājniekiem – SPA centrs būs pieejams ne tikai viesnīcas viesiem, bet visiem, kas vēlas atpūsties un sevi palutināt! Interesanti laipni aicināti zvanīt viesu uzņemšanas nodaļai: 634 88288; info@promenadehotel.lv.

"Promenade Hotel" SPA centrs ir vieta, kur atgūt dvēseles un ķermeņa harmoniju, aizmirst par ikdienas steigu un ļauties mierpilnai atpūtai.