Lai pavisam īpašā noskaņā pavadītu saulgriežu pēdējos mirkļus, 28.decembrī, pulksten 20 kultūras namā "Wiktorija" ar ziemīgu svētku koncertprogrammu viesosies grupa JUUK.

Pateicoties grupas dalībnieku Oskara Jansona un Sniedzes Prauliņas mīlestībai pret senām melodijām, izveidota vairāk nekā stundu gara programma: seni korāļi un tautasdziesmas, ko papildina atbilstoši skaņdarbi no pašu repertuāra. Juuk mūzikas saknes ir Eiropas un Amerikas folkmūzika un rokmūzika. Brīžiem skaniskais salikums izvēršas tumšos stāstos, citreiz – liriski skaistās melodijās vai brīvā draugu uzspēlēšanā pieblīvētā telpā.

Tumšās folkmūzikas un kantrī grupa JUUK izpilda pašu sacerētu mūziku un reizēm arī pa kādai dziesmai no latviešu pagrīdes un tradicionālās folkmūzikas scēnas. Grupas 2019. gadā publicētais debijas albums "Indulgenču tirgotāji" tika nominēts Austras balvai un Zelta Mikrofonam kategorijā "Labākais alternatīvās vai indie mūzikas albums". 2021. gadā, kombinējot akadēmisko, folka un roka skanējumu, izdots albums pieaugušiem bērniem "Sikspārņi". Koncertā uzstāsies Oskars Jansons – dziesmas, balss, ģitāras, bandžo; Edgars Šubrovskis – dziesmas, balss, basģitāra, ģitāras; Sniedze Prauliņa – dziesmas, balss, flautas; Dina Skreitule – vijole, piebalss; Kalvis Sležis – bungas, perkusijas.

Lai tiktos grupas JUUK koncertā kultūras namā "Wiktorija" (Graudu iela 36/38, Liepāja), biļetes iegādājamas vietnē Bezrindas.lv.