Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs (TMKC) aicina liepājniekus un pilsētas viesus uz Lieldienu sarīkojumu "Lote un Lieldienas", kas norisināsies 9. aprīlī laikā no pulksten 12 līdz 15 Jūrmalas parkā, Liepājā, informē TMKC Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Pulksten 12 aicinām uz tikšanos ar zinātkāro un attapīgo Loti no Izgudrotāju ciema, kas kļūst par detektīvi, lai glābtu Lieldienu zaķi no nopietnām nepatikšanām: "Lieldienu zaķis pamostas rītā, kad jāsāk olu krāsošana, bet visas krāsas pazudušas! Kas gan tās par Lieldienām bez olu krāsošanas? Kur atrast krāsas? Kurš tās paņēmis? Tieši īstajā brīdī ciemos ierodas suņu meitene Lote un sāk izmeklēšanu…," tā gaidāmos piedzīvojumus ieskicē Liepājas Leļļu teātra izrādes "Lote un Lieldienas. Krāsu detektīvs" režisore Lelde Kaupuža.

Laikā no pulksten 13 līdz 15 svētku noskaņu dziedot un dejojot radīs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopa "Vēlava" (vadītāja Vija Laipniece), folkloras kopa "Saknes" (vadītāja Rudīte Nikolovska), vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kvēle" (vadītāja Ingrīda Lūka), vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vaduguns" (vadītāja Kristīne Jaunbrūna), vidējās paaudzes deju kolektīvs "Rucavietis" (vadītāja Vineta Egliena), senioru deju kolektīvs "Sidrabvilnis" (vadītāja Ingrīda Lūka), bērnu tautas deju kolektīvs "Krustiņi" (vadītāja Inta Āboliņa) un Liepājas Valsts tehnikuma jauniešu deju kolektīvs "Odziņa" (vadītāja Inta Āboliņa).

Sarīkojuma laikā meistardarbnīcās varēs krāsot olas un veidot svētku dekorus kopā ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas lietišķās mākslas studiju "Liepava" (vadītāja Smaida Rubeze), ziedu dizaina studiju "Liepzars" (vadītāja Vaira Kārkliņa) un radošo skolotāju apvienību (vadītāja Indra Bunka). Svētku teritorijā darbosies jautras atrakcijas, varēs spēlēt spēles un iegūt balvas, kā arī iepazīt dažādus pūkainus dzīvnieciņus no mini ZOO Atomi un fotografēties ar Lieldienu tēliem.

Visas Lieldienu norises pasākumā pieejamas bez maksas. Laipni aicināti!