Saldākajā ballīšu vietā Liepājā, naktsklubā "Cukurfabrik’", sestdien, 23.aprīlī notiks klusā diskotēka jeb silent disco ar DJ Dirty TRZ un Kārli Ķilkutu. Pasākuma laikā katram būs iespēja izvēlēties starp divu veidu mūziku, ko katrs DJ spēlēs atsevišķi, un individuāli regulēt skaļumu.

Klusajā diskotēkā cilvēki dejo, klausoties mūziku bezvadu austiņās. Tā vietā, lai izmantotu skaļruņu sistēmu, mūzika tiek pārraidīta, izmantojot radio raidītāju, signālu uztverot ar bezvadu austiņu uztvērējiem, kurus nēsā dalībnieki. Klusā diskotēka popularitāti pasaulē ieguva 2000. gadu sākumā un ar katru gadu kļūst arvien iecienītāka. Ballīšu fani apgalvo, ka silent disco vienmēr ir notikums, kas paliek spilgtā atmiņā.

Dirty TRZ ir zināms kā DJ un producents no Jūrmalas. Kopš 2012. gada ir spēlējis pazīstamākajos un kārstākajos nakts lokālos Rīgā un ārpus tās. Jaudīgāko dziesmu selekcionārs ar eklektiskiem, noskaņām pārbagātiem mūzikas setiem.

Savukārt DJ Kārlis Ķilkuts lielāko atpazīstamību ieguva pandēmijas laikā, izveidojot tiešsaistes diskotēku sēriju “Quarantine disco”. Pēcāk sāka organizēt klātbūtnes pasākumus – klusās diskotēkas, ko piedāvāja “Kilkuts DJ’s squad”. Nu pienācis brīdis pēc gandrīz četru gadu pārtraukuma atrādīties atkal Liepājā.

Pasākumu atbalsta Red Bull – naktsklubs pirmajiem viesiem par godu "Cukurfabrik’" trīs gadu jubilejai uzsauks welcome kokteiļus. Enerģisko dzērienu pārmērīgai lietošanai ir negatīva ietekme. Augsts kofeīna saturs. Nav ieteicams bērniem un grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Enerģētisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Ieeja no 18 gadu vecuma. Biļešu cena: no 5 eiro. Biļetes no 5. aprīļa nopērkamas www.bezrindas.lv.

Naktsklubs atvērts 2019. gadā bijušajās rokkafejnīcas telpās, Stendera ielā 18/20, Liepājā, katru piektdienu un sestdienu no pulksten 22. "Cukurfabrik’" ietilpst Tiamo grupā, vienā no lielākajiem viesmīlības uzņēmumiem Latvijā. Patlaban Liepājā darbojas trīs "Cukurfabrik’": naktsklubs un terases restorāns pilsētas centrā, kā arī pludmales bārs pie jūras.