Valsts svētku priekšvakarā Domes vadība tikās ar astoņu Liepājas nacionāli patriotisko organizāciju pārstāvjiem, kurus sveica svētkos.

Tikšanās gaitā Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, vietnieki Silva Golde un Gunārs Ansiņš organizācijas Daugavas vanagi Latvijā, Nacionālo partizānu apvienības, Politiski represēto apvienības,  Latviešu strēlnieku apvienības,  aizsardzības fonda "Lāčplēsis", Latvijas rezerves virsnieku asociācijas, Liepājas "Optimistu" pulka un jaunsargu pārstāvjus iepazīstināja ar projektiem, kas Liepājā jau īstenoti pēdējo gadu laikā, kuru īstenošana notiek šobrīd un projektiem, kurus plānots īstenot tuvākajos gados.

Nevalstisko organizāciju pārstāvji pašvaldības vadītājus iztaujāja par pilsētas ielu remontu gaitu, māju siltinšānu, agrākās uzņēmējdarbības atjaunošanas iespējām Liepājā, tūrisma maršrutu pilnveidošanas iespējām, izmantojot militāro mantojumu un citiem jautājumiem.

Tikšanās laikā Domes pateicību par ieguldījumu sabiedriības patriotiskajā audzināšanā saņēma Liepājas muzeja galvenā speciāliste Sandra Šēniņa un aizsardzības fonda "Lāčplēsis" pārstāvis Juris Raķis.

Šādas tikšanās valsts proklamēšanās dienas priekšvakarā notiek ik gadus. Tā ir iespēja ne tikai apmainīties savstarpējiem apsveikumiem, bet arī pārrunāt tos jautājumus un tematus, kas pašvaldībai un NVO pārstāvjiem šķiet svarīgi un aktuāli, un liecina par to, kā Latvija un Liepāja attīstās šobrīd, kad pēc valsts neatkarības atjaunošanas jau pagājuši 20 gadi.