Svinot Latvijas vīriešu hokeja izlases izcīnīto bronzas medaļu, šodien Liepājas pašvaldība nodrošinās pamatpakalpojumus, bērnudārzi būs atvērti tikai no rīta, bet slimnīca un sabiedriskais transports strādās, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Liepājas pašvaldība aicina svinēt uzvaru, bet pamatpakalpojumus Liepājas pašvaldības administrācijā varēs saņemt arī šodien. Nodaļu pārstāvji un daļa iestādes šodien nodrošinās pakalpojumu sniegšanu tiem cilvēkiem, kuri bija šodien ieplānojuši tos saņemt pašvaldības iestādēs.

Liepājas bērnudārzos administrācija monitorēs situāciju ar apmeklētību. Aicinājumu izbaudīt svētku dienu ir nosūtīts vecākiem. Tomēr drošībai, lai vecākos neradītu apjukumu, nepieciešamības gadījumā bērnus varēs pieskatīt līdz pulksten 10.

Liepājas reģionālā slimnīca strādās ierastajā ritmā, piekoriģējot atsevišķu pakalpojumu pieejamību saistībā ar personāla nespēju ierasties bērnudārza brīvdienu dēļ.

Liepājas sabiedriskais transports kursēs pēc darbadienu grafika.

Kā ziņots, Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29.maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām.

Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Tamperē, ar 4:3 papildlaikā pieveicot ASV, uzvarēja pasaules čempionāta mačā par bronzas medaļām.