Otrdien, 6.februārī Liepājas domes mājaslapa nav pieejama apmeklētājiem. Taču, kā portāls uzzināja domē, lapa būs lietojama tuvāko stundu laikā.
Iemesls – pāreja uz mājaslapu jaunā veidolā.
Kā paskaidroja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne, "līdz ko viss būs sakopējies uz serveriem, uzreiz dosim ziņu". Jau sagatvota gan relīze ar skaidrojumu par lapas lietošanu, gan video pamācība.























