Lai veicinātu Liepājas atpazīstamību, stiprinātu pilsētas tēlu un veicinātu interesi par vēju pilsētu tās viesiem, Liepājas pilsētas pašvaldība radījusi jaunu reprezentatīvu materiālu.

Tajā koncentrētā veidā atspoguļota Liepājas pilsētvide, vēsture, kultūra, izglītība, sports un uzņēmējdarbība, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

"Liepāja un Vējš ir nesaraujami – tā ir pilsētas spēka un rītdienas ķīla. Esi sveicināts, Vējš! Tevis dēļ esam harmoniski  – Vēja un liedaga smilšu appūsti, visa jaunā alkstoši, sirdspukstus jūtoši. Vējš māca turēties kopā – tādēļ esam draudzīgi. Esi sveicināts, Vējš!" tā uz jaunā izdevuma vāka tiek sveicināts tā lasītājs.

Lielākais uzsvars jaunajā izdevumā likts uz kvalitatīvām pilsētas fotogrāfijām, radošu tekstu un paša materiāla dizainu. Nepieciešamība radīt šādu materiālu radusies tādēļ, ka bieži pilsētas viesiem jāpasniedz informācija par pilsētu koncentrētā veidā, nododot tiem sajūtās Liepājas "esenci", un šāda veida reprezentatīvs materiāls par pilsētu līdz šim pietrūka.

Dizainu jaunajam materiālam veidojis dizaina birojs "H2E", tekstu autors Lauris Gundars, foto autori – Reinis Hofmanis, Edgars Pohevičs, Kārlis Volkovskis, Ziedonis Safronovs, Valters Pelns, Ritvars Sproģis un Aigars Prūsis. Pagaidām materiāls ir pieejams tikai latviešu valodā, bet jau drīzumā tas tiks izdots arī angļu valodā.

Materiāls no augusta sākums būs pieejams iegādei arī Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā. Viena eksemplāra cena būs 6,50 eiro.

Reprezentatīvais materiāls izveidots iepirkuma "Liepājas pilsētas reklāmas kampaņas radošā risinājuma izstrāde un realizācija, kas ietver reklāmas aktivitāšu radošā risinājuma izstrādi un realizāciju diviem posmiem (pavasara un rudens)" rezultātā.