Pirmdiena, 12. septembris, bija pirmā darba diena jaunajai Liepājas domes priekšsēdētāja PR padomniecei Santai Margevičai.

Kā portālu irliepaja.lv informēja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne, vasaras vidū tika izsludināta amata vakance, uz kuru kopumā bija pieteicies 21 kandidāts.

"Kopš Gunāru Ansiņu apstiprināja domes priekšsēdētāja amatā, priekšsēdētāja biroju vada Andrejs Rjabcevs. Pirms gada izveidojot jauno mēra biroju, tajā bija paredzēta arī štata vieta komunikācijas speciālistam, taču līdz šim šos pienākumus pildīja biroja vadītājs kopā ar kolēģiem no Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas, tomēr ikdienas darba apjoms ir tik liels, ka šos pienākumus kā papildu pienākumus esošie darbinieki vairs tik ilgstoši nevarēja veikt," skaidroja Lazdāne.

Galvenie padomnieka darba pienākumi ir plānot un vadīt domes priekšsēdētāja komunikāciju ar sabiedrību, sagatavot domes priekšsēdētāja darbam nepieciešamo informāciju, piedalīties pasākumos un pārstāvēt priekšsēdētāja viedokli, gatavot atbildes uz mediju, sabiedrības vai organizāciju jautājumiem.


Iepriekš Santa Margēviča vadīja koncertzāles "Lielais dzintars" Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļu.