Lai sekmētu nodarbinātības izaugsmi Kurzemes reģionā un pilnveidotu videi draudzīgus risinājumus, informācijas tehnoloģiju uzņēmums "TietoEVRY" atver jaunas biroju telpas Liepājas filiālē, Juliannas pagalmā, Kuģinieku ielā 5, informē "TietoEVRY" mārketinga un komunikācijas speciāliste Inga Grencberga.

Patlaban vienā no vadošajiem digitālo pakalpojumu un programmatūras uzņēmumiem Latvijā strādā aptuveni 1000 darbinieku komanda, kas gan lokālus, gan starptautiskus projektus turpinās attīstīt no diviem birojiem – Liepājā un Rīgā, kā arī attālināti visā valsts teritorijā.

"Cilvēki izvēlas darba devējus, nevis otrādi. Uzņēmumi, kas saskata talantus, nevis resursus – mūsdienu lielākā vērtība. Tāpēc esam patiesi gandarīti, ka radām darbavietas ne vien nozares ekspertiem, bet arī cilvēkiem bez iepriekšējas pieredzes. Viņi varēs apgūt IT prasmes, valodu zināšanas un darba pieredzi ergonomiskā birojā ar modernām kopstrādes telpām un atpūtas zonu. Jāuzsver, ka nodrošinām iespēju ikvienam strādāt arī attālināti no jebkuras vietas Latvijā, piemēram, mājām, jo labvēlīga darba vide ir šodienas prioritāte," skaidro informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "TietoEVRY" Latvijas filiāles vadītāja Valērija Vārna.

Viņas skatījumā pieprasījums pēc digitāliem risinājumiem un pakalpojumiem ar katru dienu palielinās, turpretī speciālistu piesaiste aizvien ir uzskatāma par nopietnu izaicinājumu.

"Komandas pašsajūta ir vitāla panākumu atslēga, tāpēc visus mūsu birojus vieno uz aktivitātēm balstīti principi. Tie palīdzi sekmīgi īstenot hibrīda darba modeli un sniegt darbiniekiem iespēju izvēlēties veikt pienākumus birojā vai no jebkuras vietas attālināti. Tādējādi vienīgie priekšnoteikumi  – vēlme un spēja ātri mācīties, lai kļūtu par grāmatvedi, IT, finanšu vai datu ievades speciālistu. Aicinām komandā katru, kurš meklē darba iespējas, neatkarīgi no pieredzes un lokācijas, jo pasaules mainīšana sākas ar mums, neņemot vērā atrašanās vietu un līdzšinējo profesiju," norāda informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "TietoEVRY" Baltijas valstu biroju vadītāja Inese Plāte.

Latvijā informācijas tehnoloģiju kompānija "TietoEVRY" piedāvā ne vien darba un prakses iespējas, bet arī aktīvi iesaistās vietējos un starptautiskos nozares pasākumos, organizē sociāli atbildīgas iniciatīvas un motivē cilvēkus uzsākt karjeru IT jomā.

Par "TietoEvry"
"TietoEVRY" ir vadošais digitālo pakalpojumu un programmatūras produktu uzņēmums Ziemeļvalstīs ar spēcīgu vietējo klātbūtni tirgos un globālām iespējām. "TietoEVRY" nodrošina digitālās priekšrocības un pilna cikla pakalpojumus uzņēmumiem un sabiedrībai. Ar galveno biroju Somijā "TietoEVRY" darbinieku skaits visā pasaulē ir gandrīz 24 000. Uzņēmums apkalpo tūkstošiem kompāniju un sabiedriskā sektora klientu vairāk nekā 90 valstīs. Sabiedrības apgrozījums gadā ir aptuveni trīs miljardi eiro, un tā akcijas tiek kotētas "NASDAQ" Helsinkos un Stokholmā, kā arī "Oslo Børs".

"TietoEVRY" Latvijas filiāle, apvienojot vairāk nekā 1000 talantīgus speciālistus un inovatīvas tehnoloģijas, ir viena no lielākajām informācijas tehnoloģiju kompānijām Latvijā, ierindojoties arī starp vadošajiem Latvijas eksportētājiem.