Ir noslēdzies iepirkums par pilsētas suvenīru līnijas kataloga izstrādi un suvenīru piegādi. Rezultātā zināms, ka līgums tiks slēgts ar SIA "Prezentreklāmas aģentūru".

Iepirkuma konkursam bija pieteikušās trīs firmas – "PRO BALTIC", "Mārketinga projektu aģentūra Fortius" un augstāk minētā "Prezentreklāmas aģentūra".

Cena par, kuru tiek slēgts līgums uz vienu gadu ar "Prezentreklāmas aģentūru", ir 30 000 eiro.

Iepriekš rakstījām, ka nolikumā sniegtā informācija vēsta, ka suvenīrs šī iepirkuma izpratnē ir piemiņas velte, dāvana vai priekšmets, kas oriģinālā veidā ataino un simbolizē Liepāju, veidojot interesi par pilsētu kopumā.

Iepirkuma mērķis ir izmantojot pilsētas grafiskās identitātes vadlīnijas, darba vajadzībām iegūt speciāli Liepājai izstrādātu suvenīru līnijas katalogu, pēc kura pašvaldība iegādāsies Liepājas tēlam atbilstošus suvenīrus un dāvanas pilsētas popularizēšanai ārvalstu viesiem, ārvalstu vēstniekiem, potenciālajiem biznesa partneriem, sadarbības partneriem un dažādu lielu pasākumu dalībniekiem un organizatoriem.

Portāls jau rakstīja, ka ceturtdien domes sēdē budžeta grozījumos mārketinga pasākumiem plānots piešķirt papildu 20 076 eiro.