Decembra sēdē Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde pieņēmusi lēmumu slēgt zemes nomas līgumu uz trīsdesmit gadiem ar jauno nekustamā īpašuma Lazaretes ielā 15 īpašnieci SIA "LM Sēta" saimnieciskās darbības veikšanai un nomniekam piederošā nekustamā īpašuma apsaimniekošanai, uzturēšanai un komercdarbībai.

Nekustamais īpašums Lazaretes ielā 15 sastāv no deviņām būvēm, kuras septembrī no SIA "Solo L" iegādājusies SIA "LM Sēta". Iepriekšējais īpašnieks šajā teritorijā plānoja izveidot industriālo parku, taču ieceri nerealizēja.


"LM Sētas" realizētais žoga projekts. Publicitātes foto.


Uzņēmums reģistrēts pirms pieciem gadiem ar juridisko adresi Liepājā, Brīvības ielā 103H. Tās reģistrētais darbības veids ir būvniecībai paredzēto betona izstrādājumu ražošana – betona pakāpieni, stabi, puķu kastes, atkritumu urnas, dekoratīvi elementi u.c. Sadarbībā ar uzņēmumu "RIPO International"( "LM Sēta" ir tā oficiālais pārstāvis Kurzemes reģionā) – piedāvā un uzstāda arī metāla žogus un dažādus vārtus, kā arī to automātiku un piederumus.


Mežmuižas pils kāpnes, kas tapušas SIA "LM Sēta". Publicitātes foto.


SIA "LM Sēta" valdes priekšsēdētāja Sindija Čubirko portālam irliepaja.lv pastāstīja: "Līgumu ar SEZ noslēdzām, jo ēkas Lazaretes ielā 15 iegādājāmies īpašumā. Pilnīgi droši pateikt, ko mēs tur darīsim, šobrīd vēl nevaru, bet droši varu pateikt, ka ir gatavs un tiklīdz būs iespējams tiks realizēts žoga būvniecības projekts, kas ierobežos visu teritoriju. Tālāk turpināsies teritorijas sakopšana, jo tajā ir daudz darāmā. Pēc tam skatīsimies atbilstoši situācijai, kuru no savām idejām tajā realizēsim. Varianti ir vairāki."

Saskaņā ar "Lursoft" datiem SIA "LM Sēta" apgrozījums 2021.gadā bijis  23 451eiro, peļņa pēc nodokļiem ar mīnusa zīmi:  -12 312 eiro.