Ilgi gaidītā Līgu un Jāņu diena ir klāt! Šogad svētkus ielīgosim katrs savās mājās pie bagātīgi klātiem un pušķotiem svētku galdiem. Tādēļ 19.un 20.jūnijā, Rožu laukumā divu dienu garumā norisināsies lielā pirmssvētku andelēšanās. No plkst 9.00 rītā līdz 17.00 pēcpusdienā varēsiet apmeklēt amatnieku un mājražotāju tirdziņu, uz kuru būs sabraukuši amatu meistari no tuviem un tāliem Latvijas novadiem. Rožu laukumā būs iespēja izgaršot un pielaikot Liepājā vēl neredzētus produktus: rudzupuķu maizi no Raunas pagasta, augu ziedūdeņus no Burtnieku ezera, stikla rotas no Lielvārdes, pašu gatavotu sierus no Skrīveriem, Kuldīgā grauzdēta kafija un īstu Brenguļu alu.


Varēs iegādāties dažādus saimniecēm noderīgus mājražotāju izstrādājumus un amatu meistaru darinājumus. Atbalstīsim vietējos Latvijas mājrašotājus no Siguldas, Tukuma, Kuldīgas, Embūtes, Rūjienas, Dobeles, Ķeguma, Bauskas un arī visiem Liepājas novadiem! Amatnieki un tirgotāji būs sarūpējuši dažādus gardumus un acis priecējošus labumus. Galdā tiks celti mājas sieri, žāvētas zivis, kūpināta gaļa, garšvielas, smiltsērkšķu un biškopības produkcija, sēklu un riekstu maisījumi, augļu sukādes un atspirdzinoši no sezonas ogām gatavoti pašmāju vīni, priežu sīrupi.


Savukārt pie amatniekiem varēs iegādāties smalkus izšuvumus, sudraba etnogrāfiskas rotas, ar rokām apgleznotu linu, trikotāžas cepures, kleitas. Piedāvājums būs gan pieaugušajiem,gan mazajiem un arī lielākiem bērniem.


Tirdziņā būs atvesta melnā keramika no Siguldas, varēs iegādāties arī dažādus dzintara darinājumus, aromātiskās sveces, dabīgo kosmētika, tamborētas rotaļlietas, vienā eksemplārā un induviduāli adītus džemperus, kā arī dekoratīvus stādus piemājas dārziem.


Laipni aicinām visus uz lielo Līgo amatnieku un mājražotāju  tirdziņu Liepājā, Rožu laukumā! Sagaidīsim Jāņu dienu ar prieku!

Vasaras saullgriežu dienas tirdziņu organizē biedrība "Etno Liepāja".