Liepājas bārs "Red Sun Buffet" papildus jau esošajai, pagājušajā gadā izveidotajai suvenīru līnijai "I Love Liepāja", radījis divas jaunas līnijas.

No tām viena veltīta Liepājas pludmalei, bet otrā iemūžināts Liepājas roks, kam ir nenovērtējama loma revolucionārā gara veidošanā valstiskās neatkarības atgūšanas laikā pagājušā gadsimta 80.gados.

"Pagājušajā gadā "Red Sun Buffet" izlaida suvenīru līniju "I Love Liepāja", un šogad jau varam droši apgalvot, ka mūsu krekliņos un cepurītēs ar staigā visā pasaulē, šādi nesot pilsētas vārdu tālu ārpus mūsu valsts robežām un tradicionālajiem tūrisma tirgiem. Tūristu un arī liepājnieku interese par šiem suvenīriem ir ļoti liela, un tas mūs iedvesmojis papildināt jau esošo līniju ar dvieļiem, krūzēm un citām lietām, kā arī veidot jaunas suvenīru līnijas," stāsta "Red Sun Buffet" īpašnieks Mareks Alberts.

Šovasar izveidotas divas jaunas suvenīru līnijas − "Liepāja Beach" un "Liepāja Rocks".
Liepāja jau izsenis tiek dēvēta par Latvijas rokmūzikas galvaspilsētu, jo tieši šeit notika pasākumi, kuriem savulaik piedēvēja revolucionāru garu − "Liepājas Dzintars" un "Mēs - Liepājai", un tajā laikā Liepājā radušās grupas, piemēram, "Līvi", "Credo", "Remix", noteica mūzikas modi Latvijā un ar panākumiem koncertēja arī ārpus republikas robežām.

"Liepājas rokmūzikas vēsture nav tikai skaistas dziesmas − Liepāja visā Padomju savienībā bija zināma kā brīvdomātāju pilsēta, kas centās dzīvot pati savu dzīvi un domāt savas domas. Ar jauno suvenīru līniju "Liepāja Rocks" vēlamies atgādināt visiem par Liepājas dumpiniecisko garu un, protams, lielisko mūziku," stāsta M. Alberts.

Otra jaunā suvenīru līnija "Liepāja Beach" savukārt izveidota, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzinātu par Liepājas pludmali, kas ir, iespējams, labākā visā pasaulē.

"Slavenie Francijas Rivjēras kūrorti nevar lepoties ar tik plašu liedagu un tik smalkām smiltīm, kādas vairāku kilometru garumā stiepjas gar Baltijas jūras austrumu piekrasti, pie Liepājas. Ar suvenīriem "Liepāja Beach" vēlamies popularizēt atpūtas iespējas Liepājas pludmalē un mudināt cilvēkus savu vasaras atvaļinājumu pavadīt tieši šeit," stāsta M. Alberts.

"Red Sun Buffet" plāno radīt arvien vairāk jaunu Liepājai veltītu suvenīru, ar kuru palīdzību popularizēt Liepāju un piesaistīt pilsētai arvien vairāk tūristu.

Jaunie suvenīri jau nopērkami Liepājas pludmales bārā "Red Sun Buffet", suvenīru tirdzniecības stendā pie lielveikala "Kurzeme", viesnīcā "Līva" un "Europa City", un drīzumā parādīsies arī citviet.