Pirmo reizi veikalu apvienības "Good Mood Liepāja" veikali svinēs klientu svētkus, atzīmējot to ar košu Personību modes defilē skati sestdien, 17.oktobrī, pulksten 12 t/c "baata" 2.stāvā.

Modeļu lomās iejutīsies dažāda vecuma liepājnieki, spilgtas personības, dažādu profesiju pārstāvji, pārstāvot aktiermākslas, medicīnas, skaistumkopšanas, kultūras un citas jomas. Modes parādē tiks demonstrētas rudens tērpu aktualitātes un ikvienam skatītājam būs iespēja smelties iedvesmu ikdienas tērpu izvēlei. Par košajām krāsām un niansētu koptēlu rūpēsies stiliste Elīna Štobe un vizāžiste Jūlija Balinska, bet pasākumu vadīs Maija Kalniņa.

"Good Mood Liepāja" apģērbu veikali ir piecu veikalu apvienība ("Good Mood", "Black and White", "Ponijs", "Bonjour", "Garāža") t/c "baata" 2. stāvā, kur iespājams iegādāties apģērbu bērniem, vīriešiem, sievietām, apavus, somas, aksesuārus.

No pulksten 12 līdz 15 darbosies arī Krāsu Karuseļa radošās darbnīcas bērniem, kur ikvienam mazajam interesentam būs iespēja iejusties modes dizainera lomā, zīmējot, līmējot un veidojot pārdrošus tērpus un smalkus aksesuārus papīra lellēm.

No pulksten 12.30 pieejamas stilistes Elīnas Štobes un vizāžistes Jūlijas Balinskas konsultācijas "Good Mood Liepāja" klientiem.

Tāpat visas dienas garumā "Good Mood Liepāja" klientu kartes īpašniekiem būs dažādi piedāvājumi un arī iespēja iegādāties apģērbu, apavus, somas ar atlaidēm jaunajām kolekcijām: "Good Mood", "Black and White", "Ponijs", "Coccodrillo", "Bonjour", "Garāža".