Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) no otrdienas, 9.novembra, nodrošina jaunu pakalpojumu – gan liepājnieki, gan pilsētas viesi tagad var iegādāties pilsētas prezentmateriālus arī attālināti vietnē www.liepaja.travel

Apskatīt pieejamos suvenīrus var Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja mājaslapas sadaļā "Liepājas suvenīri".

Lai pasūtītu prezentmateriālus vai Liepājas dāvanu karti, jānosūta konkrētā produkta pieprasījums, LRTIB darbinieki sazināsies un informēs par suvenīra pieejamību, piegādes iespējām un pasūtījuma noformēšanu, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Pasūtījumu iespējams apmaksāt ar rēķinu un pēc rēķina apmaksas apstiprinājuma saņemšanas, darbinieki sagatavos prezentmateriālus saņemšanai klātienē vai piegādei.

Pasūtījumu iespējams saņemt:

• Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Liepājas Latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6 (bez maksas);
• Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, Torņa iela 4, 2a – 201 (bez maksas);
• Ar pakomāta vai Latvijas pasta starpniecību (maksa 3 eiro);
• Ārvalstīs (cena tiks saskaņota individuāli e-pastā pēc Latvijas pasta vai kurjerpakalpojuma sniedzēja piegāžu cenrāža attiecīgai valstij).

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs valstī noteiktās ārkārtējās situācija laikā informāciju nodrošina attālināti pa tālruni 29 402 111 vai ar e-pasta palīdzību info@liepaja.travel. Darba laiks no pulksten 9 līdz pulksten 17 (pirmdiena – piektdiena) un sestdienās no pulksten 10 līdz pulksten 16.