No šodienas Latvijas iedzīvotājiem pieejams spēļu un izklaides portāls www.triobet.lv. Tas ir pirmais starptautiskais interneta azartspēļu uzņēmums, kas ieguvis licenci Latvijā.

"Triobet" zīmolam ir 10 gadu pieredze un plašs produktu klāsts, informē uzņēmums.

Jau kopš 16.maija Latvijas lietotājiem ir pieejams spēļu un izklaides portāls Triobet.lv. Triobet zīmols radīts 2001. gadā, kļūstot par pirmo spēļu un izklaides portālu Baltijā. Dibinātāju starpā bija visu trīs Baltijas valstu Futbola federācijas. Bet 2012. gadā par Triobet zīmola īpašnieku kļuva Zviedrijas "Betsson AB", kas spēļu industrijā darbojas jau vairāk kā 50 gadus un šobrīd ir viens no pasaules līderiem interneta azartspēļu industrijā.

"Esam priecīgi uzsākt darbību Latvijā. Mūsu zīmola pirmsākumi ir rodami tieši Baltijā un laika gaitā, uzņēmumam attīstoties, tam pievienojusies starptautiska pieredze, dodot iespēju piedāvāt mūsu klientiem mūsdienīgāko un labāko servisu un produktu klāstu. Mēs novērtējam Latvijas tirgus ievērojamo potenciālu un vēlamies Latvijā aktīvi attīstīties. Redzam, ka ar likumdošanas izmaiņām tirgus ir kļuvis sakārtots, caurspīdīgs un spēlētāju intereses tiek nopietni aizstāvētas," uzsver Triobet izpilddirektore Ilze Jansone.

Paralēli uzņēmējdarbībai, "Triobet" aktīvi atbalsta sportu un šobrīd sponsorē Liepājas basketbola klubu "Liepāja"/"Triobet" un ir titulsponsors "Triobet" Baltijas Basketbola Līgai "Uzņēmuma darbība ir cieši saistīta ar sportu, tāpēc jau iepriekš esam aktīvi iesaistījušies Baltijas un Latvijas sporta pasaulē un atbalstījuši daudzas sporta komandas un pasākumus. Esam gandarīti, ka tas ir nesis panākumus Latvijas sporta attīstībai," stāsta Triobet izpilddirektore Ilze Jansone.

Spēļu portālā Triobet.lv ir pieejams sporta un izklaides likmes, kazino spēļu automāti, galda spēles kā arī interneta pokers. Visi "Triobet" piedāvātie produkti ir pieejami arī no mobilajām ierīcēm.

Triobet ir viens no vadošajiem spēļu un izklaides portāliem Baltijas valstīs ar īpaši plašu spēļu izvēli un iespaidīgiem vinnestiem. "Triobet" ir Latvijā, Maltā un Igaunijā licencēts uzņēmums. Tā darbību Latvijā uzrauga Latvijas Republikas izložu un azartspēļu inspekcija. Vairāk par inspekciju iespējams uzzināt https://www.iaui.gov.lv/lv/. Triobet atbalsta azartspēļu atbildīgu spēlēšanu un aicina nepārkāpt robežu, kad tās pārstāj būt par izklaidi.