Veidojot izstādi "Ražots Liepājā", tās rīkotāji ir domājuši par visām apmeklētāju grupām un nodrošinājuši interesantu programmu un aktivitātes ikvienam.

Izstādē varēs ļauties patafona skaņām, apskatīt Liepājas Muzeja unikālo bisi, iepazīties ar liepājnieku izdotām grāmatām, kā arī piedalīties daudzās citās aktivitātēs. Izstādes apmeklējums var izvērsties par jauku ģimenes pasākumu, jo rīkotāji ir domājuši gan par pieaugušajiem, gan bērniem, tādējādi izstāde piemērota ikvienai vecuma un interešu grupai.

Liepājas Olimpiskā centra pirmajā stāvā, kā ierasts,  darbosies kafejnīca "Lotte", bet otrajā stāvā apmeklētāji varēs iegriezties īpašajā "Kultūras bufetē", kur Liepājas teātris interaktīvā veidā prezentēs šīs sezonas jauno izrādi "Pūt, vējiņi!". Apmeklētāji varēs virtuāli izstaigāt izrādes skatuvisko iekārtojumu, kā arī noklausīties singlu no topošā mūzikla. Liepājas Muzejs apmeklētājiem savukārt piedāvās iespēju iesaistīties  kādā interesantā akcijā, kā arī izrādīs interesantus muzeja eksponātus. Visplašāk zināmā ir slavenā XVII gadsimta medību bise, ko darinājis Liepājas ieroču meistars Matiass Dreslers, un kuru Gadu mijā no 2004. uz 2005. gadu nozaga. Bisi muzejam izdevās atgūt pēc pusgada. Muzeja stenda apmeklētāji varēs ļauties arī patafonu skaņām un aplūkot Liepājā ražoto radioaparātu ekspozīciju.

Apmeklētāji "Kultūras bufetē" varēs novērtēt arī Tautas mākslas un kultūras centra Lietišķās mākslas studijas "Kursa" darinājumus. Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka prezentēs savas datu bāzes un demonstrēs kāda informācija ir atrodama šajās datu bāzēs.  Ar jauno sezonu iepazīstinās Liepājas Simfoniskais orķestris, savukārt Liepājas Kultūras pārvalde izstādes apmeklētājiem ir sagatavojusi bukletus ar nākamā gada kultūras notikumiem Liepājā. Pirmajā stāvā apmeklētājus priecēs "Grāmatu skapis", kur ikviens interesents varēs iepazīt liepājnieku izdotās grāmatas.

Sestdienā, 15.oktobrī, pirmajā stāvā darbosies Rotaļu istaba mazuļiem, kurā mazos liepājniekus iepriecinās Liepājas Leļļu teātris. Pirmajā stāvā darbosies arī Radošās darbnīcas bērniem, kur kopā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra (BJC) pulciņu vadītājiem varēs iemēģināt roku dažādu interesantu lietu tapšanā. Būs iespējams iegūt informāciju arī par BJC pulciņu piedāvājumiem un iespēju tajos pieteikties.

Izstāde "Ražots Liepājā" durvis vērs piektdien, 14.oktobrī, pulksten 9.30 un darbosies līdz pulksten 19.00. Sestdien, 15.oktobrī, izstāde būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja izstādē ir bez maksas.

Izstādes programma pieejama Liepājas Domes mājas lapā: http://www.liepaja.lv/upload/flaierim_word_info_gatava.pdf

Līdztekus izstādei izdevniecība "Dienas Bizness" sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domi, Hipotēku banku un zvērinātu advokātu biroju Eversheds Bitāns 14.oktobrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē rīko konferenci "Ceļš uz eksporta tirgiem". Detalizētāka informācija par konferenci pieejama mājas lapā http://konferences.db.lv/events/razots-liepaja/

Evita Enģele, sabiedrisko attiecību speciāliste